romanrat

Zatrudnimy magazyniera.

Polecane posty

romanrat    0

Praca w firmie Agro Inserwis Sp. z o.o. Grupa IHAR w Jadwisinie (gmina Serock) , woj. mazowieckie - gospodarstwo nasienne w strukturze 

Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowego Instytutu Badawczego.

Zakres obowiązków:

przyjmowanie i wydawanie produktów i materiałów (w tym paliw),

obsługa wózka widłowego,

wypełnianie dokumentacji,

nadzór nad pracą w przechowalni ziemniaków oraz inne czynności związane z gospodarką magazynową.


Wynagrodzenie:
2.800 zł brutto w okresie próbnym (3 m-ce),
następnie +20% premii;
wynagrodzenie miesięczne z prawem do wynagrodzenie za godz. nadliczbowe.
Możliwość otrzymania mieszkania zakładowego
Wymagania:
wykształcenie średnie,
obsługa komputera,
prawo jazdy kat.B,
uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Kontakt

agro.inserwis@neostrada.pl

605407876

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
tak to właśnie jest, to nie problem w braku ludzi do pracy ale w wiecznym kombinatorstwie pracodawców standard najniższa krajowa na umowie reszta pod stołem żadnych zwrotów za ubrania posiłki regeneracyjne, nawet za urlopy ludzie czas to nie dostają. Oczywiście nie pije do firmy z ogłoszenia bo nie wiem jakie tam macie zasady Ale piszę ogólnie o powszechnym stwierdzeniu braków w ludziach
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa . Nie dość że mało płacą , to jeszcze i robić każą . Kto to widział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadi77    317
3 godziny temu, sadek9 napisał:

tak to właśnie jest, to nie problem w braku ludzi do pracy ale w wiecznym kombinatorstwie pracodawców standard najniższa krajowa na umowie reszta pod stołem żadnych zwrotów za ubrania posiłki regeneracyjne, nawet za urlopy ludzie czas to nie dostają. Oczywiście nie pije do firmy z ogłoszenia bo nie wiem jakie tam macie zasady Ale piszę ogólnie o powszechnym stwierdzeniu braków w ludziach

otworz dzialalnosc , rob wszystko z przepisami płac 5000 netto zusy podatki wtedy zobaczysz jaki to kawalek chleba moze ja sie przyjme do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Z drugiej strony nikt nie każe prowadzić ci firmy. Zawsze prywaciarze narzekają ale biedy po nich nie widać bo prawda taka ze jak było za***iste bezrobocie to płacili psie pieniądze i ludzie i tak pracowali, wiec dorabiali sie kosztem ludzi a dziś pracy jest więcej, to pojawia sie problem z ludźmi ze nie chcą za damski ch... robic. Sam przepracowałem 8 lat u gościa co płacił najniższa i reszta w kopercie i pewnego dnia jak zobaczyłem ile składem miałem odprowadzonych po tych 8 latach w miesiąc sie zwolniłem. I to nie było tak ze go je było stać płacić uczciwie tylko pieniądze zaoszczędzone na 400 pracownikach inwestował sobie w budowę bloków i ciagle mówił ze nie ma na podwyżki. Wiec prywaciarze nie narzekajcie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Necronom12
      Cześć, 
      gdyby ktoś potrzebował pomocy w gospodarstwie, jako fucha w nawałach, lub jakieś inne prace - chętnie pomogę. Obszar - województwo śląskie. Ogarniam jazdę ciągnikami, maszynami itp. 
       
      Pozdrawiam 
    • Przez yacenty
      Witam,
      Szukamy pracownika - redaktora prowadzącego do portalu o tematyce maszyn rolniczych z naciskiem na ciągniki rolnicze.
      Chętnych zapraszam na PW.
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez yacenty
      Witam serdecznie,
      Chciałbym zaprosić Cię na wywiad - rozmowę online.
      Spotykamy się dziś, czyli w środę 08.11 o godzinie 19:00. Link do spotkania: https://meet.google.com/str-jbjo-vhd?hs=122&authuser=2
      Spotykamy się również jutro - czyli w czwartek 09.11 też o godzinie 19:00, Link do spotkania: https://meet.google.com/kfw-xzfx-nfa?hs=122&authuser=2
      Będziemy rozmawiać o ciągnikach rolniczych i nie tylko?
       
      Spotkanie potrwa 60-75 minut.
      Za aktywny udział w wywiadzie oferujemy wynagrodzenie - 150 zł.

      Ilość miejsc ograniczona.
      Chcesz wziąć udział? Odpisz na tę wiadomość.
      Aby wziąć udział w wydarzeniu nie potrzebujesz kamery, wystarczy komputer / laptop/ smartfon z działającym mikrofonem i słuchawkami.
      Masz pytania? Pisz śmiało!
      Pozdrawiam,
      Jacek
    • Przez yacenty
      Organizujemy rozmowę w gronie kilku osób na temat marek i produktów rolniczych. Za udział w rozmowie płacimy wynagrodzenie 150 zł na rękę (przelew na konto). Czas trwania spotkania około godziny.
      Do wyboru godzina spotkania: pierwsze 15:00, drugie 20:00.
      W spotkaniu może wziąć udział max 6 osób.
      Spotkania odbędą się w czwartek oraz piątek.
      UWAGA - spotkanie piątkowe, pierwsza pora to 15:00, druga pora 19:00.
      Zapraszamy rolników niezależnie od profilu produkcji oraz wielkości gospodarstwa.
      Zapisy: wyślij wiadomość prywatną, lub napisz email: jacek@agrofoto.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj