Gość rolnikc1614

Kultywator do c330

Polecane posty

Gość rolnikc1614   
Gość rolnikc1614

Witam, od pół roku jestem posiadaczem ursusa c330. Po żniwach stwierdziłem, że czas wymienić kilka maszyn bo ursusik lata z kultywatorem 9 zębów... Mam okazję kupić od sąsiada kultywator Unii Grudziądz z 15 zębami. Chwilę gadaliśmy i wyszło, że powinien mieć ich 16 ale się zapychał. Mierząc go wyszło mi 2,1/2,2m szerokości roboczej. Teraz pytanie czy nie jest on za duży do trzydziestki? Pola są płaskie, w niektórych miejsach z lekkimi wzniesienami. Klasy gleby od 4a do 6 z kawałkami gliny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

 Poparrz na naszych skoczków o tyczce, 5m od niechcenia na lajcie,6m rzadko kiedy,z flakami na wierzchu. tak samo i 330,.  Żeby dobrze zrobić to wystarczy szerokość ciągnika,  co poza to już zgon. C 330 do 13 zębów normalnych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez lukasz9741
      Witam.
      Na początek chciał bym się przywita bo to mój pierwszy post na forum.
      Mam na imię Łukasz i posiadam ursusa c330m z1991r.
      W dniu dzisiejszym urwało mi się ramię kierownicze prawe coś takiego: http://allegro.pl/ramie-kolumny-kierowniczej-c330-ursus-oryginal-p-l-i5480372251.html
      Czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć jak się do tego zabrać aby samemu to wymienić?
      z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie podłączenia dodatkowego oświetlenia roboczego LED w ursusie c330, gdzie mam to podłączyć, co trzeba zrobić by było to bezpieczne połączenie i jakie ledy najelepiej wybrać, chodzi mi o 2 lampy na tył kabiny umieszczone przy daszku.
    • Przez rafmax
      Witam,
      Kupię c 330 do remontu najlepiej z woj mazowieckiego. Może być uszkodzony silnik/ zamrożony.
      Ogłoszenie grzecznościowe.
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez ursusc335m
      Tak jak w temacie kupię kultywator 1,8-2,1m najlepiej unia grudziądz i pług 2 skibowy pod c 330.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj