Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawid1983    1

a nie lepiej 10w 30 tylko niewim czy moge ten olej mieszac bo nie wiem jaki w skzyni jest a chce po sezonie rozpolowic skrzynie  bo mam zapocony wysprzeglik i mam wyciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Departament    266

Ja pierdziele... Jak nie wiesz jaki to go wymień w całości... Jeśli nie stać to sprzedaj traktor i nie zwracaj se głowy pierdołami 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dawid1983
      Witam mam pytanie mam zalozona uszczelkę korkowa pod klawiaturą i tam jest cała zapocona chciałbym założyć jakaś lepszą czy są takie
    • Gość ja222
      Przez Gość ja222
      mam problem tego typu że gdy włączy się lewy kierunkowskaz to wszystko działa ale gdy się włączy prawy to przerywacz szybko "tyka" i świeci się tylko kontrolka kierunkowskazu w tablicy rozdzielczej ale na zewnątrz nie świecą 
    • Przez Scoti
      Witam mam problem nie wiem co robić zaraz wiosna a ciągnik stoi. Paręnaście dni temu odpaliłem ciagnik bo miałem gdzieś jechać lecz kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni sie nie zapalała dodam ze wcześniej sie paliła ,ale nie podczas wciskania sprzegła jak powinno byc tylko po przekreceniu kluczyka. Nie ma też zółwia i zająca nie dział napęd , blokada i WOM. Myślałem ze to czujnik ciśnienia oleju wiec go wymieniłem bo stary był dziwny na nowym to samo. Potem poszła diagnoza ze komputer padł i trzeba go sprawdzić tak wiec odkreciłem podjechałem do znajomego wkreciłem u niego działało ,ale wziąłem od niego komputer to u mnie nic nie działało. Przeczyściłem wszystkie elektrozawory , sprawdzałem bezpiecznki wszystko ok tak wiec  co może być na rzeczy ,że nie ma kontrolki żółwia zajaca napedu wałka i blokady ? z góry dziekuje za wszelkie chęci pomocy.
    • Przez LeszekJędrzejczak
      Witam. Mam problem z wom. Po załączeniu na ciepłym oleju wałek startuje ale po chwili zaczyna migac cisnienie skrzyni. Nastepnie walek sie rozlaczy i miga kontrolka od wałka. Sprawdzone cisnienie na porcie jest slabe wiec stwierdzam ze problem jest na koszu. Moje pytanie brzmi: Jak dobrac sie do kosza? czy trzeba rozpoławiac ciagnik? czy moze uda sie to zrobic od tyłu? no i czy sa jakies niespodzianki typu ze cos trzeba skrecic zeby podczas demontazu sie nie posypało. 
      Ciagnik to MF 3070 z 1987r,  
    • Przez dawid1983
      Witam potrzebuje kupić pierścienie zamkowe zalaczajsce napęd oraz tulejke tylko nie wiem czy zainwestować w oryginalne czy zamienniki jakiś namiar
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj