Gość

Prasa case rb nie owija na boku

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam , prasa case rb344 nie owija mi na tym boku belki od strony hamulca ok 8 cm. Używam siatki 125cm 3000. Bawilem sie juz hamulcem nie pomaga. Ustawiona jest nawet bardZiej w strone hamulca. Ale zauważyłem ze przy podawaniu siatki wciaga jakby szybciej tamta strone i to powoduje ze siatka od strony hamulca schodzi do sśrodka i później juz te wałki rozprowadzajace siatke jej nie moga rozprowadZić ładnie . Ktos pomoze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

A nóż ostry? Może ci nierówno ucina siatkę i z jednej strony zostaje dłuższy strzęp, który przy następnej beli jest wcześniej wciągany przez rolkę.  Spróbuj może jeszcze wyciągnąć siatkę i wepchnąć ją od nowa w spłaszczoną końcówkę tak jak przy zakładaniu nowej rolki. Jeśli pierwsza bałda będzie ok a kolejne nie, to może wskazywać na nóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzio55    42
Zobacz czy masz blachy odgiete, tam gdzie siatka przechodzi do komory. Powinny byc na boku odgiete, a na środku dogiete do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak w splaszczona końcówkę? Nie rozumiem

5 minut temu, Kondzio55 napisał:

Zobacz czy masz blachy odgiete, tam gdzie siatka przechodzi do komory. Powinny byc na boku odgiete, a na środku dogiete do siebie.

O słuszna sugestia jutro to sprawdzę, mam rozumieć ze to wazna sprawa ktora ospowiada za rozprowadzanie siatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj