MichalP

360 3p problem z odpalaniem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MichalP    27

Witam. Mam problem ze swoją  3p. Ciągnik po rozgrzaniu kręci ale nie chce odpalić tak jakby był zapowietrzony. Jak tylko wystygnie wszystko jest oki. 

Filtr paliwa wymieniany był w tym roku, układ  zapowietrzony nie jest. Ciągnik jak pracuje, prawidłowo reaguje na   gaz. Zauważyłem tylko że jak jest na wysokich obrotach(i jest rozgrzany)  odpuszczę gaz  to  przygasa. 

Miał ktoś taki problem?  Co może być przyczyną ? 

kitowiak    449
Kolego zobacz czy jest olej w pompie paliwowej, według mnie sekcje na pompie ci się kończą, tylko teraz pytanie masz pompę sekcyna czy rotacyjną?

Wiadomość z agroFakt.pl

kitowiak    449
Tak zgadza się, ale tak jak ja wymieniłem na sekcyjna, o wiele lepiej ciągnik się zbiera, bo na rotacyjne taki trochę mułowaty jest.

bears    347
Przed chwilą, kitowiak napisał:

Tak zgadza się, ale tak jak ja wymieniłem na sekcyjna, o wiele lepiej ciągnik się zbiera, bo na rotacyjne taki trochę mułowaty jest.

Skąd wziąłeś do tego silnika pompę "sekcyjną"?

kubaguzik    206
pompa do roboty, a dokładnie jej głowica. jak nie będzie chciał odpalić ostudź pompe wodą, jeśli odpali to umawiaj termin u pompiarza

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Artu82    4

No sąsiad już umył kiedyś 3p rozgrzany po robocie zimną wodą . A potem umawiał wizytę u pompiarza bo pompa stanęła, nie uruchomił już ciągnika. 

akmaly    318

Bajki, kolega @kubaguzik dobrze prawi, jak głowica padła to po schłodzeniu ma odpalać, najlepszy i najprostszy sposób to polać zimną wodą głowicę pompy ( nie myć całego sinika, czy dolewać zimnej wody do oleju, ani też stosować podtlenku azotu do kolektora ).

MichalP    27

Pompę mam rotacyjną.  Tak mi się zdaje  że pompa to pewnie od nowości nie była robiona. 

Dziś woziłem obornik i  co dziwne nic się nie działo, ale znak był że trzeba odwiedzić pompiarza...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez debrzyna
      Może ktoś wie albo potrafi wyliczyć jaka będzie wydajność pompy przy obrotach silnika 1200 Potrzebuje to wiedzieć zęby dobrać odpowiedni silnik hydrauliczny do transportera pokosu 
    • Przez xlukasz12345x
      Witam mam ursusa c 360 i ostatnio dojezdzajac do skrzyzowania na 5 biegu , wylanczam bieg a traktor do przodu i zgasl , po ponownym uruchomieniu bylo dobrze , teraz mam pytanie co moze byc przyczyna ? Dodam ze nigdy takie cos sie nie dzialo 
    • Przez tjomek
      Witam potrzebuje pomocy, Mam John Deere 6300, i niestety mam problem, gdy ciągnik dłużej pochodzi nie chce odpalić, muszę czekać aż ostygnie i wtedy normalnie.
      1. Wymieniłem przewód -bak -filtr
      2. wymieniłem pompkę elektorniczną w baku 
      Problem nadal ten sam. ktoś coś wie, albo miał taki problem.
    • Przez tjomek
      Panowie mam problem mój John Deere 6300 ciepły nie chce odpalać.  Miał ktoś taki problem?? 
    • Przez wojtek161
      witam planuje kupić ładowacz czołowy  do c 360 3p proszę o pomoc interesuje mnie marka wol met tylko niewiem ile  sekcji wybrać 2 czy 3 i czy cągnik da rade z takim ładowaczem  jego główne zadania ładowanie obornika z pryzmy  i ładowanie słomy i sianokiszonki? proszę o porady urzytkowników
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj