bolo527

jak wkleić temat

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bolo527    0

Dzień dobry. Jestem tu nowy i coś nie bardzo ogarniam pisanie postów. Napisałem odpowiedź i nie mogę jej wysłać. wyświetla się coś takiego, że musi sprawdzić moderator, a kolor tekstu zmienił się na jakiś dziwny i dostał statu ukrytego. Co robię nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamil12    0

 

2 minuty temu, bolo527 napisał:

Dzień dobry. Jestem tu nowy i coś nie bardzo ogarniam pisanie postów. Napisałem odpowiedź i nie mogę jej wysłać. wyświetla się coś takiego, że musi sprawdzić moderator, a kolor tekstu zmienił się na jakiś dziwny i dostał statu ukrytego. Co robię nie tak ?

zrób screen pokaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolo527    0

A właśnie sprawdziłem i odpowiedź jest już widoczna. Czy to jest norma na tym forum, że posty nowych uczestników ktoś musi przeczytać i zatwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jarekw
      Witam!
       
      Ostatnio trafiłem na informację, że w tym roku areał upraw kukurydzy GMO zwiekszy się z kiluset do kilkutysięcy hektarów.
      Warto wiedziec, że w Polsce obowiązująca ustawa o nasiennictwie zabraniająca sprzedaży i rozprowadzania nasion GMO, ale jak widac ku mojemu ubolewaniu, niektórzy Polscy rolnicy dają się oszukiwac!!!
       
      Trzeba coś z tym zrobic, trzeba o tym mówic, jeśli ktoś będzie zainteresowany podam linki do stron gdzie naukowcy piszą całą prawdę o GMO.
       
      Pozdrawiam
      jarekw
    • Przez MateuszJaszczyszyn
      witam mam zamiar zakupić zestaw uprawowo-siewny fenix interesują mnie wasze opinie na temat tego zestawu jakie ma plusy a jakie minusy oraz rzeczywistą pojemność skrzyni zasypowej bo wydaje się mała w środku z całym systemem wysiewającym wątpię że ma 700L powierzchni zasypowej.
    • Przez radeklegia
      Witam.chciałbym się dowiedzieć o opinie posiadaczy siewnika marki Sulky jak się sprawują i jego wady i zalety.
    • Przez grzesiek1524
      Witam wszystkich, Chciałbym sie dowiedzieć coś więcej o używanej zgrabiarce claas liner 1550:
      -jakie macie opinie na jej temat,
      -jak z awaryjnością,
      -jak cenowo,
      -czy warto kupić takową czy inna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj