Skocz do zawartości
radeklegia

Opinie na temat siewnika marki Sulky

Polecane posty

mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

pytasz o nowy ?  czy  używany ? jaki model? 

W używanych wady to koła  na  tulejach plastikowych  , szybko rdzewieje zwłaszcza Przy kółkach wysiewających- gdzie  jest  takie  zagłębienie plastikowe, żeby  wysiać  zasyp do konca  i dość delikatne przynajmniej mocowanie  lejków. 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarekw
      Witam!

Ostatnio trafiłem na informację, że w tym roku areał upraw kukurydzy GMO zwiekszy się z kiluset do kilkutysięcy hektarów.
      Warto wiedziec, że w Polsce obowiązująca ustawa o nasiennictwie zabraniająca sprzedaży i rozprowadzania nasion GMO, ale jak widac ku mojemu ubolewaniu, niektórzy Polscy rolnicy dają się oszukiwac!!!

Trzeba coś z tym zrobic, trzeba o tym mówic, jeśli ktoś będzie zainteresowany podam linki do stron gdzie naukowcy piszą całą prawdę o GMO.

Pozdrawiam
      jarekw
    • Przez gilu998
      Witam!
      Zakupiłem tak owy rozsiewacz DPX 1004 we Francji. Rok produkcji 1990. Jednak nie ma przy nim żadnych książeczek tabelek itp.
      Dlatego zwracam sie do Was o pomoc w ustawieniu go. Ma ktos może jakies tabelki, czy inne patenty? a może ktos poprostu napisze jak macie ustawiony i jaki wysiew? oczywiście i tak wszystkie dane trzeba podporządkować i skalibrować co do operatora, nawozu.... ale od czegos trzeba zacząć.
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Darek578
      Witam jestem poczatkującym gospodarzem i w najbliższym czasie musze wybudować jakiś budynek do składowania maszyn i skrzyniopalet. Wymiary to 20x17 , wysokość ok 9m i jedna brama wjazdowa. Myślałem o hali z płyty obornickiej i podłodze z durobetonu , ktoś może już przerabiał ten temat i wie jakie to koszta w przyblizeniu , nie byłem jeszcze u żadnego wykonawcy.

Dzieki za wszelkie propozycje i podpowiedzi.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam Wszystkich
      Od pewnego czasu szukam w internecie, sklepach internetowych, aukcjach części do rozsiewacza SULKY DPX 1003. Dokładnie chodzi mi o plastikową osłonę która znajduję się przy mieszadle oraz gumowe mieszki nigdzie nie mogę tego poszukać może wiecie gdzie to dostane? Dodaję link do zdjęcia na którym widać taką osłonkę oraz kawałek uszkodzonego gumowego mieszka http://ads-img.cdn.mbdsrv.com/3_3115_2930252_8/sulky-dpx-magnum.jpg
    • Przez pierzo
      Witam. Chciałbym prosić o pomoc w ustawieniu rozsiewacza Sulky DPX18. Mam go od ubiegłego roku ale nie mogę go ustawić. Chciałem Skorzystać ze strony Sulky lecz kupiłem nawóz innych producentów jak wymienieni są przy ich symulatorze. Jeżeli ma ktoś taki rozsiewacz to proszę o przesłanie tabel wysiewu. Wiem, że bez próby kręconej nie będzie to ustawienie może najdokładniejsze ale zawsze zbliżone do faktycznego wysiewu.