Skocz do zawartości
News
radeklegia

Opinie na temat siewnika marki Sulky

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

pytasz o nowy ?  czy  używany ? jaki model? 

W używanych wady to koła  na  tulejach plastikowych  , szybko rdzewieje zwłaszcza Przy kółkach wysiewających- gdzie  jest  takie  zagłębienie plastikowe, żeby  wysiać  zasyp do konca  i dość delikatne przynajmniej mocowanie  lejków. 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarekw
      Witam!

Ostatnio trafiłem na informację, że w tym roku areał upraw kukurydzy GMO zwiekszy się z kiluset do kilkutysięcy hektarów.
      Warto wiedziec, że w Polsce obowiązująca ustawa o nasiennictwie zabraniająca sprzedaży i rozprowadzania nasion GMO, ale jak widac ku mojemu ubolewaniu, niektórzy Polscy rolnicy dają się oszukiwac!!!

Trzeba coś z tym zrobic, trzeba o tym mówic, jeśli ktoś będzie zainteresowany podam linki do stron gdzie naukowcy piszą całą prawdę o GMO.

Pozdrawiam
      jarekw
    • Przez wojewodzki1989
      Jako że jestem tu nowy WITAM wszystkich użytkowników;)))))

Przechodząc do tematu:

Jestem posiadaczem od niedawna Siewnika zbożowego Sulky Master MA09125 (niebieski ,rocznik 1997)

http://pl.agrionline...00/a535222 - coś takiego

Chciałbym zaciągnąć info czy pasują do niego jakieś przewody wysiewające i mieszki przewodów wysiewających z polskich siewników, typu poznaniak, famarol mazur, plonez etc... bo ceny u Korbanka są przerażające )

Czy ktoś z was korzysta z takiego samego bądź podobnego? Starsze modele np 94 był takie same tylko kremowo niebieski. Jakby co to sulki tremline ma takie same przewody i mieszki to i jego użytkownicy mogą się wypowiedzieć
    • Przez Mikesz1404
      Witam. Czy posiada ktoś z Was polską tabelę wysiewu nawozów do Sulky dpx 1155?
    • Przez denis667
      Witam mam skrzynkę na narzędzia do c-330.
      Jakie rozmiary klucze są najpotrzebniejsze do niej oprócz do kół ?
    • Przez MateuszJaszczyszyn
      witam mam zamiar zakupić zestaw uprawowo-siewny fenix interesują mnie wasze opinie na temat tego zestawu jakie ma plusy a jakie minusy oraz rzeczywistą pojemność skrzyni zasypowej bo wydaje się mała w środku z całym systemem wysiewającym wątpię że ma 700L powierzchni zasypowej.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.