News
radeklegia

Opinie na temat siewnika marki Sulky

Polecane posty

mariuszd93    495
Napisano (edytowany)

pytasz o nowy ?  czy  używany ? jaki model? 

W używanych wady to koła  na  tulejach plastikowych  , szybko rdzewieje zwłaszcza Przy kółkach wysiewających- gdzie  jest  takie  zagłębienie plastikowe, żeby  wysiać  zasyp do konca  i dość delikatne przynajmniej mocowanie  lejków. 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Planuje kupić zgrabiarke karuzelową i chciałbym zasięgnąć opinii na temat tych dwóch firm. Będzie używana głownie do siana ale też do zielonej trawy.
    • Przez Vroobel
      Witam!
      Jakie macie opinie o siewnikach sulky? Stoję przed kupnem zestawu uprawowo-siewnego z siewnikiem Sulky tramlines GC, martwi mnie tylko to, że ma tylko 19 redlic na 3m szerokości. Ktoś posiada taki siewnik, jak się sprawuje? 
      Pozdrawiam.
    • Przez Leser
      Cześć - Ma ktoś może ładowarkę lub ma znajomego posiadającego takie cudo pracujące w cięższych warunkach najlepiej przy bydle mlecznym? Jak sobie radzi ten model?:
      MF TH 6030 / MF TH 7030

Zależy mi tylko na takich modelach bo ich wymiary są najlepsze dla mnie - mam wąskie chlewy
      Dzięki za all info
    • Przez Famer21
      Witam, pytanie do tych, którzy już stosowali, stosują ten środek. Są jakieś rezultaty, rozkłada tą słomę, że robi się z niej gnój  czy jak UG, trzeba kilka lat żeby jakiś efekt był ? Ziemie klasy 1-3, rzepaki, pszenice, jęczmień.. Bez obornika, gnojowicy..
    • Przez bolo527
      Dzień dobry. Jestem tu nowy i coś nie bardzo ogarniam pisanie postów. Napisałem odpowiedź i nie mogę jej wysłać. wyświetla się coś takiego, że musi sprawdzić moderator, a kolor tekstu zmienił się na jakiś dziwny i dostał statu ukrytego. Co robię nie tak ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.