Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Radziodzio    0

Witam. Kupię kabinę do kombajnu Volvo S 830. Najlepiej woj. Mazowieckie, ale i ościenne mogą być. Mój kontakt tadzio-st@wp.pl. i przez agrofoto Pozdrawiam.

Edytowano przez Radziodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wsbil
      Kupię jak w temacie, w dobrym stanie. Może komuś zalega. Rozważę każdą ofertę
    • Przez PaweLisowicz
      Mam na sprzedaż kabinę do c-360 nowego typu, amortyzowana. Ogólnie to wszystko działa tylko w środku trochę przeczyścić rdzę i zamalować oraz brak trzymaka do tylnego okna. W zestawie wszystkie śruby montażowe.
      Aukcja: https://www.olx.pl/oferta/kabina-czeska-nowy-typ-c-360-CID757-IDyGJlT.html
    • Przez ROBERTINHO
      Witam. Jaki kombajn zbożowy byłby dobry i sprawdził sie przy zbiorze suchego bobu?
      Kombajn najlepiej żeby miał heder w całośći 3m  a roboczej2.60-2.70 bo mam wąskie drogi dojazdowe na pole i taki byłby na styk dla mnie.
      kombajn kosiłby również kilka ha zbóż rocznie. Najlepiej gdyby to był kombajn sprawdzony już przez kogoś z was do celu omłotu suchego bobu.
    • Przez Wolf14
      Witam serdecznie Forumowiczów. Jestem przed zakupem kombajnu ziemniaczanego. Wraz z Tatą zadecydowaliśmy, że będzie to Bolko. Problem tkwi w tym, że są dwa modele tego kombajnu - "stary" i "nowy". Tu rodzi się moje pytanie. Który model wybrać?
    • Przez ADmet88
      Witam serdecznie. Chciałbym sie dowiedzieć coś więcej na temat tego bolka ze zdjęcia. Czy jest to jakaś samoróbka czy coś takiego produkowali. Jeśli ktoś posiada to jak się sprawuje w ziemniakach ewentualnie w warzywach takich jak buraczek seler? Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj