Polecane posty

mateuszm023    0

Witam, planuję przeznaczyć pole klasy 4-5, ok 1 ha na działkę pod zabudowę, tzn na rozbudowę gospodarstwa. Zaznaczę od razu że pole to leży niecały kilometr od mojego gospodarstwa. Moje pytanie do użytkowników to czy ktoś już to robil? jak to wygląda, jaki koszt? czy zależy to od powierzchni? czy jest z tym dużo papierów i załatwiania spraw, jak długo to może trwać? 

Roman_h2    58

Trzeba udać się do starostwa po mapki do wydania warunków zabudowy, do energetyki, do odbiorcy śmieci i ścieków po zapewnienia, potem skladasz wniosek do gminny z wyrysowanymi dzialkami o wydanie warunków zabudowy coś mnie słuchy doszły że max na raz dzielisz tylko 0,5 ha

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mogilnik
      Witam, mam na sprzedaż grunt rolny w Bukówcu Górnym pow. leszczyński woj. wielkopolskie.

Grunt znajduje się na jednej działce. 

Łączna powierzchnia działki to 7,38 ha w tym: 0,14 ha lasu oraz ok. 0,6 ha zadrzewień.

Klasy od IIIB do VI.

Cena za całość to 350 tys. zł do negocjacji.

KONTAKT: 885-242-365

• Przez ArkadiuszFohs
      Witam,
      posiadam 2ha nieużytków rolnych które przy odrobinie dobrej woli można by przekształcic na grunt orny - zbutowanie systemu melioracyjnego. Jedynym problemem są drzewa- samosiewy olch. 
      Moje pytanie jak moge to przekształcic na grunty orne w ARiMR oraz czy dostane pozwolenie na wycinke drzew? Czy teoretyczne podejscie w agencji nie przeszkodzi mi w tym ?
    • Przez vincenty4
      Witam wszystkich
      Mam na sprzedaż działkę 5 ha o statusie budowlanym w okolicach Wrocławia. Gdzie waszym zdaniem warto wystawiać ogłoszenia sprzedaży takiej działki? Czy warto bawić się w OLX/Otodom etc? Myślałem nad billboardem przy autostradzie, albo bezpośrednich mailach do różnych firm. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Jakie kroki mogę podjąć, aby skutecznie się rozreklamować?
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Grandzik
      Witam, mam takie pytanie czy nie będac rolnikiem mogę kupic ziemię? Mam wykrztałcenie rolnicze lecz nie mieszkam w gminie gdzie mam ziemię znaczy nie mam ziemi na sobie. Słyszałem ze mozna uzyskując pozwolenie od ANR. Czy ktoś wie jak to dokładnie wyglada?
    • Przez barszczyk
      Witam.

W tym roku kończę liceum i wybieram się na studia rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć ile otrzymam wiedzy praktycznej na SGGW - kierunek rolnictwo, UP w Poznaniu - rolnictwo i UP we Wrocławiu - rolnictwo lub technika rolnicza i leśna. Będę miał po tych studiach uprawnienia rolnicze?
      Druga sprawa - po studiach chciałbym zakupić gospodarstwo rolne. Prawdopodobnie w innym województwie. Jak wygląda sprawa z możliwością takiego zakupu i kredytem na młodego rolnika?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.