Skocz do zawartości
[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Podobna zawartość

• Przez Grandzik
      Witam, mam takie pytanie czy nie będac rolnikiem mogę kupic ziemię? Mam wykrztałcenie rolnicze lecz nie mieszkam w gminie gdzie mam ziemię znaczy nie mam ziemi na sobie. Słyszałem ze mozna uzyskując pozwolenie od ANR. Czy ktoś wie jak to dokładnie wyglada?
    • Przez barszczyk
      Witam.

W tym roku kończę liceum i wybieram się na studia rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć ile otrzymam wiedzy praktycznej na SGGW - kierunek rolnictwo, UP w Poznaniu - rolnictwo i UP we Wrocławiu - rolnictwo lub technika rolnicza i leśna. Będę miał po tych studiach uprawnienia rolnicze?
      Druga sprawa - po studiach chciałbym zakupić gospodarstwo rolne. Prawdopodobnie w innym województwie. Jak wygląda sprawa z możliwością takiego zakupu i kredytem na młodego rolnika?
    • Przez Tomasz2000
      Witam, 33 lata mieszkałem w gospodarstwie z rodzicami. Po ślubie w 2009 tescie przepisali nam 1.5h ziemi. Miesiac temu przemeldowałem sie do zony gdzie na działce przepisanej przez tesciow wybudowalismy dom. Chciałem przejsc do krus-u z racji ze mam odpowiednia ilosc ziemi przeliczeniowego 1.34h. I tutaj pytanie czy bedą kary za niezgłoszenie do krus ziemi??. Zadnie dotacje z krus nie były brane . Ziemia nie była uprawiana.
    • Przez Adamo90
      Witam mam mały problem a może pytanie gdzie w podlaskim można wynająć jakąś maszynę rolniczą np traktor. U jakiś dealerów czy są specjalne firmy zajmujące się takimi sprawami. Jestem trochę zielony w to ale chcę się dowiedzieć gdzie co i jak.
    • Przez Kalub
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się na jakiej klasie ziemi można uprawiać jęczmień hybrydowy? Posiadam 2 ha słabej ziemi chyba klasa VI i zastanawiam się czy urośnie tam jęczmień hybrydowy? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.