lukeski15

Sieczkarnia New Holland 1900

Polecane posty

lukeski15    63

Witam! Jestem na tym forum nowy, więc jak bede popelnial jakies bleby to mnie poprawiajcie ale bez urazy. Nie dawno pomyślalem nad kupnem Deutz-Fahra agrotrona tak ze 105-130 km, za jakies 70 tysi.

Lecz jak dobrze wejsc w sprawe. To lepiej kupić Case 5140 za 40 tyś i za te 30 tysi Sieczkarnie New Holland 1900 6 rzedowa.Coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item1019716032_new_holland_1900_s.html

Ona ma skrzywioną rurę. Da sie ja wyprostowac? Tylko może powiecie coś na jej temat? Ma klime? Jaka jej wydajność ????Ile pije paliwka? A i najwazniejsze to kąfort pracy: Cicho w środku? Jak tam z czesciami??

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Skrzywioną rure???? ja tam żadnej skrzywionej rury nie widziałem :) a jeśli Ci chodzi o tą rure (lol ale wyrażenie rura hahah) co leci nią sieczka , to powiem tyle ten typ tak ma :) ona nie jest skrzywiona taka ma być , i moim zdaniem motorek 260 km na 6 rzędową przystawke to troche mało , a po drugie jakoś nic nie pisze o gniotowniku .


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeski15    63

No oki ale moze ktos powie mi cos wiecej po za tym ze ta rura tak ma byc i ze 6 rzedow to zaduzo

Powiedzcie jaki komfort pracy ile pali co sie psuje i jak drogie czesci sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

unas 6 rzędów jest dobrze jak jest dobra kukurydza to tak z 50-60 litrów łyknie komfort jest tak w miare dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeski15    63

Ale co 50-60 litrów??? Na godzine, motogodzine, a i jak długo tnie hektar? Z jak predoscia sie jedzie? A czy ona ma klimatyzacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. odświeżam temat. mógłby ktoś podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie takiej maszyny z tarka oraz jak z częściami do tego modelu? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj