Polecane posty

norgeg75    0

Witam.

Czy słyszeliście o sprzedaży bali z trawą ze granicę?

Dziękuję za informację.

Grzegorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowpek    9

u nas mało popularne raczej dla tych blisko niemieckiej granicy jedynie

Anglicy trochę exportuja do holandi wiem bo woziłem siano z polski jest ciężko bo to trzeba mieć konkretna ilość i zakontrkaotwanego odbiorcę na miejscu oraz spelniach wymogi jakosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norgeg75    0

Pytam ponieważ po obfitej w zimno i śniegi zimie przyszło lato do Norwegii. Plony trawy  zmalały do 25% względem ostatnich lat. Więc zapotrzebowanie będzie. Transport z Polski i przez polskiego przewoźnika, bo miejscowy weźmie więcej niż towar warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowpek    9

a polski saidzsz ze nie wezmie? za mala skala chyba ze cena będzie z kosmosu za bele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowpek    9

tak to rpawda jak u holendrow slabo to ssprowadzaja z UK a mys prowadzamy z ukrainy 

 

jak ci zaplaca 200eur za bele to można zacząć myslec tylko nie porywaj się na jakiegoś dziad transa bo siano np. suche trzeba wozic na ADR jako latwopalny material i jak go zatrymaja to więcej problemów niż to warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kombinator18
      Witam chcialbym sie dowiedziec:
       
      -jak sprawuja sie te maszynki chodzi mi o modele supra i reksia z exportu
      -na jakich stronach zagranicznych szukac (chodzi mi o sprowadzenie takiej machiny z zagranicy bo w Polsce to sobie cenia)
      -jak wyglada sprawa sprowadzenia takiej maszynki jakie oplaty itp.
       
       
      Dlaczego sie pytam ???
      Mam zamiar zamienic mojego malego,wqrzajacego z drogimi czesciami starego john deera 430
      Nie chce widziec zadnego claasa itp na ogrodzie bo nie mam zamiaru sie jak glupi za czesciami uganiac i placic 3 krotnie drozej
       
      Napalilem sie na te wersje exportowe jak nie to pozostaje kupic rekorda czerwonego w idealnym stanie
    • Przez EteroxPL
      Witam, szukam stron internetowych lub jakichś firm gdzie znajdę części do zetorów w wersji export (głównie na Skandynawie), głównie chodzi mi o części do kabiny jeśli to ważne. Przeszukałem trochę internetu i kompletnie nic. Może któryś z użytkowników coś wie na ten temat.
      Pozdrawiam.
    • Przez Cinkowski96
      Witam, orientujecie się może jak to jest ze sprowadzeniem maszyn z Francji, a podatkiem u nich, bo wszędzie są w ogłoszeniach ceny netto. A Francuz chce wystawić exo de tva czyli VAT 0%. Czy ja muszę być wtedy na VAT-Eu? Obecnie nie jestem na VAT. 
    • Przez qurde123
      Witam
      Kupiłem ciągnik Same Mercury i chciałbym zrobić serwis olejowo filtrowy i tu moje pytanie. Czy jest ktoś na forum kto posiada instrukcje obsługi lub katalog części do tego traktora, a może ktoś posiada wiedze gdzie, ile i jaki olej zalać. Z tego co udało mi się znaleźć i dowiedzieć o tym ciagniku to tyle, że olej do hydrauliki i skrzyni jest oddzielny. Bardzo proszę o pomoc.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj