Polecane posty

pala92    69

Witam. Czy istnieje mozliwosc zmiany obrotów wom na 540E/750 w Forterze 125 z 2008 roku? Co trzeba wymienic i z jakimi to się wiąże kosztami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman_h2    67
Czy to nie działa czasem w ten sposób że przelaczasz na 1000 obr i utrzymujesz mniejsze obroty na silniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69

Mam tez forterre hsx i w niej mozna z kabiny przelaczyc na 1000obr. Ale mi bardziej zalezy na 540e w forterze 125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69

Na 1000 trzeba chyba koncowke przekladac. Dlategobpytam czy ktos ogarnial juz temat na 540e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

wiem,że w serii 7520-10540 istniała taka opcja i wiązała się z wymianą kół zębatych   .Skrzynia i most  pewnie taki jak u Ciebie ,ale najprościej dorwać katalog części


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez misiekbz2
      Panowie mam taki problem że jak włącze wom pochodzi chwile pod obciążeniem i wałek przestaje pracować i pompa, dzwignia zostaje w tym samym miejscu na włączonym i słychać taki zgrzyt jak przy włączaniu wałka, gdy wcine sprzegło i wyłącze i włącze dzwignia znowu działa chwile i to samo. Ktoś cos miał podobnego?
    • Przez Arek
      Wymieniłem simering na nowy silikonowy i niestety olej nadal przecieka, wałek ma już wyżłobienie pod uszczelniaczem. Da się jakoś temu zaradzić oprócz wymiany całego wałka ?
    • Przez Freek
      Chciałbym wymienić końcówkę womu ale boję się że jak go wyciągnę to coś w skrzyni spadnie. Może ktoś coś takiego robił i może pomóc.
    • Przez kruczek14
      Witam, mam problem ze swoim nh TS 110, mianowicie przedstawił mi się licznik na km/h na mile na godzinę, jak zrobić żeby były km/h? Pomocy 
      Dodam że Wyświetlacz elektroniczny
      Dzięki za pomoc 
    • Przez Sadownikx2
      Witam mam problem mianowicie w ciągniku Landini Mistral 55 pod obciążeniem wyje WOM,głównie wyje przy ślęzie i rozdrabniaczu przy innych maszynach nie wyje.
      Co może być tego przyczyną?
      WOM załańczany mechanicznie i ma oddzielne sprzęgło.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj