Krzys375

Kompresor wybór BASS czy TEGRED

Polecane posty

Krzys375    2

Witam, 
Bardzo proszę o pomoc w wyborze kompresora nie mam za dużo pieniędzy przeznaczonych na ten cel i tego nie ukrywam max 1300 zł. 

Znalazłem 2 sztuki które że tak powiem wpadły mi w oko: 

http://allegro.pl/bass-polska-sprezarka-kompresor-100l-zestaw-olej-i7151762042.html 

http://allegro.pl/kompresor-sprezarka-tagred-100l-2t-8w1-separat-gw-i6023550660.html 

A może ktoś posiada kompresor 100 l bądź ma doświadczene z innym który można polecić. 

Kompresor będzie głównie do pompowania kół, klucza pneumatycznego i do malowania pomieszczeń farbą białą ( pomieszczeń gospodarczych) 

Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Ja swojego tagred kupowałem w ich siedzibie, typowo chiński wynalazek, przychodzą do nich w kartonach i oni przezucaja ale masa ludzi kupuje, po dwóch latach silnik mi się spalił ale z mojej winy bo jednej fazy nie było kilka godzin a mam podłączony cały czas z ciśnieniem, ale ogólnie polecam. Dałem 1600 trzy tłoki 4.5kw silnik albo 5.5 i beczka 250l i mogę malować bez przerw ale chodzi co jakiś czas i widać że dosyć wszystko gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
kup polski uzywany 3jw60 czeci tanie dostepne butla 180l

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez repek92
      Sprzedam sprawny kompresor 3jw60 butla 180 litrów. Dolnośląskie
    • Przez roqwor5
      Witam. Kupiłem niedawno prasę Sipma Z 279/1. Mam problem ponieważ nie wiem jak założyć siatkę. Szukałem czegoś na internecie niestety nie znalazłem. Może ktoś opisze jak powinno to wyglądać lub najlepiej zrobił zdj już z założoną siatką. 
      Druga sprawa to dobór siatki. Jak odpowiednio dobrać wielkość siatki do tej prasy? Jakich producentów siatki unikać, a kogo polecacie? 
      Dzięki z góry za odzew ;] 
    • Przez damianoooo
      Witam Planuję zakup przyczepy mianowicie Mengele lub krone titan. Mam pytanie odnośnie która z przyczep jest lepszym wyborem dodam, że oprócz sianokiszonki woziła będzie jeszcze kukurydzę łąk mam około 18 ha. Mam pytanie również na temat rozdawania paszy z pryzmy mam wycinak szczękowy lecz aktualny budynek nie pozwala na wóz paszowy. Jak to jest z rozdawaniem jej ręcznie z wyciętej kostki słyszałem, że lepiej niż z bel ?
    • Przez jeziu89
      Dzień dobry,
      na początek krótka wizytówka, żeby łatwiej było Wam mi pomoc
      Na codzień pracuje w firmie nasiennej. Dodatkowo prowadzę z teściem gospodarstwo na 30ha słabych stanowisk na pograniczu lubuskiego i wielkopolski. Główna uprawa: kukurydza na ziarno (ok 20ha)
      Jednym z glowniejszych kierunków działalności są usługi związane z siewem kukurydzy (ok 800ha) i zbiorów zbóż i kukurydzy (łącznie prawie 1000ha) 
      Jaka suszarnie polecicie przy założeniu ze chcielibyśmy skupować od rolników w sezonie ok 1000-1500t mokrej kukurydzy. Do tej pory korzystaliśmy z usługi suszenia. Lecz wiadomo różnie z tym bywa. 
      Zasilanie suszarni tylko LPG. Przechowywanie suchej kukurydzy tylko hala. Budżet 250tys suszarnia. Kosimy głównie to co siejemy czyli DENTy 
      Rolnicy u których kosimy to maja różne pola, 2/5/10 ha co za tym idzie tracimy czas na przejazdy. Wiec dostawy mokrej na suszarnie o różnych częstotliwościach. Dziennie jesteśmy w stanie skosić 20-35ha
      Co polecacie z praktycznego punktu widzenia? 
      Stacjonarna czy przewożona ?
      porcjowa czy o ruchu ciągłym ?
      chłodnica czy bez ?
      daszkowa?
      Jaka wydajność dobowa? Myśleliśmy ok 120/150t/dobę 
      Drzewicz, Araj, PolNet...?
       
      Dzieki za pomoc!
    • Przez Patryk212
      Witam planuje kupić kompresor do 1000zł. Będzie używany do pompowania, czasami malowania i klucza pneumatycznego. Jaki byście polecili. Znalazłem na allegro taki 
      https://allegro.pl/kompresor-sprezarka-tagred-100l-2t-8w1-separator-i6023550660.html    
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj