roqwor5

Sipma Z 279/1 wybór i zakładanie siatki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
roqwor5    0

Witam. Kupiłem niedawno prasę Sipma Z 279/1. Mam problem ponieważ nie wiem jak założyć siatkę. Szukałem czegoś na internecie niestety nie znalazłem. Może ktoś opisze jak powinno to wyglądać lub najlepiej zrobił zdj już z założoną siatką. 

Druga sprawa to dobór siatki. Jak odpowiednio dobrać wielkość siatki do tej prasy? Jakich producentów siatki unikać, a kogo polecacie? 

Dzięki z góry za odzew ;] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    725

 

 

Bierz siatkę 123cm, najlepiej 2 tyś metrów. Ja używałem greckiej HelasNet, a teraz jakąś z Tamy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez wojtal657
      Witam 
      Jaki polecacie rozrzutnik 10 tonowy do obornika ? 
      Myślałem nad metal-tech albo ursusem jakie macie zdanie o tych rozrzutnikach?
    • Przez Cinkowski96
      Witam, poszukuję kombajnu do malin obecnie na 3 ha z planem zwiększenia do 8 ha. Mam do Was pytanie jakich kombajnów używacie w swoich gospodarstwach? Czy do zbioru malin można dostosować kombajny takie jak np. KPS czy Braud do winogron, czy trzeba inwestować większą gotówkę w kombajn typu Jarek czy Natalia. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
    • Przez Cinkowski96
      Witam, poszukuję kombajnu do malin obecnie na 3 ha z planem zwiększenia do 8 ha. Mam do Was pytanie jakich kombajnów używacie w swoich gospodarstwach? Czy do zbioru malin można dostosować kombajny takie jak np. KPS czy Braud do winogron, czy trzeba inwestować większą gotówkę w kombajn typu Jarek czy Natalia. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
    • Przez Recker
      Witam... Mam do wyboru kosiarki samasz samba szer2,40 lub sipma KD 2510 KOS szer2,40 lub talex szer 2,40 cena tych maszyn jest bardzo podobna... Proszę o opinie tych maszyn
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj