Polecane posty

simson2812    423

Witam mam problem migomat momentalnie przestal dzialać, drut wysuwa i brak prądu na drucie. Kiedyś też mi się tak stało zawiozłem do fachowca postał powiedział że nic nie zrobił i spawał ponad 2lata


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daryjusz10    2
Odkrec osłony i zobacz czy Ci się jakiś przewód nie wypial...

Jeśli pomogłem klikaj w zieloną strzałkę obok mojego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Na szybko nic nie mogłem dojrzeć, jak chca spawać to czasem tylko iskrzenie występuje jak dotykam masy


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360

Posprawdzaj przyłącza kabli i załóż nową końcówkę prądową . 

Co to za model automatu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423
którą końcówke założyć nowa? migomat to rowac rc 325 o ile nic nie pokrecilem

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360

Tą co drut z niej wychodzi w manetce a jak to wszystko nie pomoże to rozkrec manetkę i sprawdź czy kabel się nie urwał przy przycisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423
ok, ale przycisk działa bo drut wychodzi, tylko tak jakby nie było prądu na drucie, jutro spróbuje najwyżej zamienić przewód spawalniczy

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423
ok, dodam że stało się to po tym jak spawałem kwasówke i potem zmieniłem na normalny, chwilę pospawałem i przestało działać

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360
8 minut temu, Pawel2606 napisał:

a co ta końcówka ma do tego ze nie ma prądu?

Zaczyna się od najprostszych uszkodzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez BUSTED
      Co myślicie o tym migomacie spotkał się ktoś z tą firmą rok 84 cena 450zł w internecie nie moge nic znaleźć na temat tej firmy ale podobno jakaś niemiecka migomat sprawdzony i działa
      http://www.fotosik.p...360b1f388c.html
      http://www.fotosik.p...2f2a8c4b8a.html
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez grzegorzc360
      Witam, mam zamiar zakupić migomat, oglądałem w leroy Merlin i castoramie, liczę że koledzy z forum coś doradzicie. Spawarka nie będzie używana profesjonalnie, używana do napraw, czasami pospawania jakiś drzwi od czasu do czasu. Czasem jakieś blachy polepic, tłumiki kolegom połapać. Do większego spawania mam dużą transformatorowa spawarke. Nie mogę dodać zdjęć do postu
    • Przez kamyxxx
      Witam! 
      Podczas pracy przestał mi działać górny wyświetlacz, świeci się ale nic nie pokazuje. Są to podobne zegary jak w caseach czy new hollandach 
      Teraz nie wiem czyja to może być wina, czy samego wyświetlacza? czy może jakiegoś sterownika? a moze jakis kabel?
      Czy ktoś może spotkał się z czymś takim? 
      Podsyłam zdjęcia jak to wygląda 
      Pozdrawiam


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj