Skocz do zawartości
News
Lolex123

Deutz - fahr mp 121- sterownik przestał pokazywać czy komora jest już pełna

Polecane posty

Lolex123    0

Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?

Edytowano przez danielhaker

Bananek    24

zacznij od pomierzenia krańcowki odpowiedzialnej za sygnał o pełnej komorze. Prawdopodobnie to ona padła. Jeśli nie, to szukaj dalej po kablach, może coś sie gdzieś przetarło.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maniek11001
      Koledzy w Johnie zrobilem kapitalny remont skrzyni biegow Power Quad. Przyczyna remontu bylo salbe cisnienie i tarpiacy wsteczny. Po remoncie jest wszytsko ok ale rewers dalej troche do tylu tarpie. Z noznego sprzegla Nie , ale z reweesu tak. Serwisant uznal ze to tak jest w tych modelach i tak musi byc. A mi to nie daje spokoju. Moze ktos mi podpowiedzieć  badz odp na przykladzie swojego ciagnika czy to faktycznie tak jest czy nie. Rewees mechaniczny na linke. Dziekuje za odpowiedzi
    • Przez Grzesiek84
      Witam
      Koledzy czy ktoś posiada lampę - oprawa zawieszana 1x200W OS-230 , moje pytanie jakie żarówki do nich stosować, jak świecą, czy po zakupie posiadają wkład do środka jeśli nie jaki jest stosowany? I czy będą ładnie świeciły w stodole - przerobionym na garaż chce je powiesić na belce między klepiskiem a sąsiekiem?
      Jestem nimi zainteresowany bo mam możliwość kupić je po niskiej cenie
    • Przez kierowiec
      W 2017 roku mocno wzrosła sprzedaż ciągników Deutz-fahr między innymi dzięki wprowadzeniu na rynek ciągników budżetowych typu agrolux i atrakcyjnego finansowania fabrycznego. Niedługo ma nastąpić wymiana tego modelu na serię 4E http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/deutz-fahr-4e-zamiast-agroluxa,75670.html . W serii agrolux użytkownicy głównie narzekali na dokładaną kabinę Naglaka oraz rewers mechaniczny z prawej strony, wydech też został przeniesiony na słupek kabiny. Nowa seria oferuje możliwość wyboru 4 skrzyń przekładniowych oraz 4 modele względem mocy od 65 do 100 km. Gabarytami wygląda dość skromnie. Co o nim sądzicie ?

• Przez Matik7171
      Witam. Byłem ostatnio oglądać ciągnik Renault Ares 540rx. Ciężko wchodzą biegi. Czasami bieg wejdzie dobrze a czasami trzeba wbić na siłę. Czym to może być spowodowane? I czego to może być wina? Pomocy.. 
    • Przez Heniu95
      Witam, 
      Nie wiem która prasę wybrać Unię czy Krone, znalazłem Unie 2012 rok  za 42000zł, a Krone z 2005roku w podobnych pieniądzach.
      Prasa by była używana do siana, sianokiszonki i do słomy. Rocznie robiła by około 500 bel.
      Która waszym zdaniem sprawdziła by się lepiej?
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
      Pozdrawiam.