Skocz do zawartości
News
Lolex123

Deutz - fahr mp 121- sterownik przestał pokazywać czy komora jest już pełna

Polecane posty

Lolex123    0

Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?

Edytowano przez danielhaker

Bananek    44

zacznij od pomierzenia krańcowki odpowiedzialnej za sygnał o pełnej komorze. Prawdopodobnie to ona padła. Jeśli nie, to szukaj dalej po kablach, może coś sie gdzieś przetarło.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez CezaryRoszkowski
      Siemanko,
      jak się programuje prasoowijarkę 455 Uniwrap na automat ??
      Wrzucam zdj dla atencji.

• Przez Kosciuszko81
      Witam jestem posiadaczem od nie dawna prasy zmienokomorowej Nh Br750 auto wrap, mam taki problem gdy podnoszę komorę włącza mi owijanie sznorkiem dzieje się to tylko w tedy gdy mam ustawione bela na 120 i mniejsze może ktoś miał taki problem i wie jak to rozwiązać i jaką jest tedo przyczyna

• Przez Krystian6830
      Mam ph ok. 4 i ponieważ nigdy nie było badane a ostatnio powiedziałem tacie żeby zbadał i takie jest .
      Powinienem posypać od luja kredy czy trochę mniej dobrego wapmagu ?
      Oczywiście po żniwach.
    • Przez bolo123
      Witam
      W prasie jak w tytule cały czas "szaleje" sterownik. Ciągły dżwięk , jakby była pełna komora i migające kontrolki. Prasa 3 letnia, jak narazie wszystko było ok. Co może być przyczyną. po odpięciu kabli z wszystkich czujników, efekt bez zmian. Jakieś pomysły, proszę o pomoc.
    • Przez ALEWYRE16
      Witam posiadam byka 100%lm roczny 350 kg 5 dni temu zobaczyłem że nie wstaje i ma problem z chodzeniem a jak już wstał to cały sie trząsł i układa nogi w pozycji jak by się klad po za tym pije je nos ma wilgotny jednakże chudnie i po dostaniu antybiotyku zaleconego przez weterynarza jest odrobinę lepiej ale nadal chudnie i ledowe chodzi zauważyłem czerwone wybroczyny na rogach byk jest odrobaczony  prowadzimy chów ekstensywny   czy ktoś wie co to jest i jak to leczyć z góry bardzo dziękuję i byk nie może stać prosto i nogi są podkulony

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.