Krzys375

MF 255 podnośnik nie opiszcza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krzys375    2

post-156216-0-71112500-1492413720_thumb.jpgWitam

Potrzebuje pomocy przy naprawie.

Przed naprawą podnośnik działał co wymieniałe i dlaczego:

Korpus regulacji i dwa wałki od regulacji obudwu rączek od podnośnika.

Zdjąłem cały dekiel od skrzyni pod siedzeniem aby wymienic korpus regulacji.

Po założeniu części i złożeniu wszystkiego do kupy po odpaleniu ciagnika podnośnik startuje od razu do góry mimo ustawienia do opuszczania. Obydwiema dzwigniami krecilem juz we wszystkie mozliwe strony. Ruszajac kazda z oddziela cos tam zawsze sie eusza przesuwa 

Odkręciłem dekiel boczny od skrzyni po prawej stronie i widzę że dzwigienka trafiła we widełki widać na zdjeciu przy regulacji jedną z dzwigieniek wciska się ten chyba to zawor w dół ten co są te widełki. Regulując dzwignią pierwszą od siedzenia po opuszczeniu w dół słuchać tak jak by pompa przestawała pompować olej po podniesieniu słychać że pompuje.

jeszcze kwestia długiego płaskownika jak on powinien prawidłowo byc???

Aktualnie ciegna sa uniesione

Prosze zerknąć na zdjecia

Moze chcial by ktos pomoc przez telefon wytlumaczyc? Nr podam na priv

20180331_111436.jpg

20180331_105751.jpg

20180331_105303.jpg

Edytowano przez Krzys375

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Pionowy płaskownik jest w prawidłowym położeniu na drugiej fotce, czyli ZA rolką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys375    2
Czyli ma byc tylko od strony rolki a nie pomiedzy rolką a śrubą. OK już jakiś początek. Ale w takim położeniu nie opuszcza. Nie chcił bym atakować obcego Pana tym bardziej nie z forum. Proszę o info z jakich okoloc jest ten mechanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys375    2

Właśnie taki mam zamiar. Już działa przy przykręcaniu rączki od regulacji obrucił się wałeczek za daleko i taki był tego efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtomi    39

Możesz objaśnić co się przesunęło? Mam ten sam problem wszystko robię jak na zdjęciu a i tak nie opuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Payron    0

witam, czy mógłby Pan opisać co Pan zrobił by podnośnik opadał , mechanik się poddał, jeśli można na payron@wp.pl lub tutaj. Bardzo dziękuje z góry za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Piotr2211
      Witam mam problem w ciągu mtz 82 chodzi o siłownik podnośnika w którym Niedziala powrót(wychodzi a nie wraca) jaka moze byc przyczyna ?
    • Przez Tomek4321
      Witsm, proszę o pomoc. Moj traktor Massey Ferguson MF 255 zapowietrza się po około godzinie pracy. Wymieniłem niedawno filter paliwa ale nie przyniosło zadnego efektu. Co jeszcze mogę zrobić? 
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
    • Przez Mikro
      Witam mam problem z podnośnikiem... stojąc dziś na światłach podnośnik opadł mi musiałem go jeszcze raz podnieść gdy za jechałem do domu podnośnik nie chce o paść a podnosi normalnie ktoś wie czego to przyczyna ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj