repek92

Kompresor 3JW60 trzy tłoki polski

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KAROL0905
      Zastanawiam się nad zakupem beczki ok 5-6 tyś l i nie wiem którą firmę wybrać?????????? Ceny są podobne i nie wiem co robić poradźcie i piszcie posty!?!?!?!
      Połączone (Joskin vs Meprozet)
    • Przez Damianosek
      Witam.Od dłuższego czasu zastanawaiam się nad kupnem rozsiewacza myśle nad tym "lejem" jak myslicie opłaca się go brać są w miare tanie,dodam że mam tylko 25 ha do obsiania nawozem więc roboty duzo nie ma.A moze cos innego kupić ??Na sprzęt chce przezanczyć nie więcej niz 1000 zł.Tu daje link tego rozsiewacza
       
      http://www.allegro.pl/item784867577_rozsiewacz_lej_nowy_typ_gwarancja_dobra_cena.html
    • Przez maniack1211
      Witam, mam pytanie, mam zbiornik na powietrze pod ciągnikiem, ze zbiornika idzie przewód ( rurka metalowa) do komresora ( wbudowanu orginalnie) kolo wlewu oleju do silnika ( ursus c-355) i mam pytanie czy ten kompresor pompuje cały czas CZY JAKOŚ SIE GO ZAŁAŃCZA I CZY TA BUTLA MA JKIŚ ZAWÓR ZE NP. PRZY ILUŚ ATM. WYPUSZCZA POWIETRZE CZY A JAKIEJ ZASADZIE JEST TO ROZWIAZANE, i jeszcze jedno . od butli idzie przewód do gniazda tam gdzie się wpina przyczepe ale po srdku jest rurka zagięta czy jak ten kawałek wytne i założe zwykły zbrojony wąż to wytrzyma, czy wystrzeli ten wąż.
       
       
       
       
      a tu link zdjecie poglądowe i to co ? jak ktoś wie to niech napisze : http://fotofotki.pl/pliki_img/pueqbq436tve94suqqf.jpg
    • Przez Pepik190
      Witam.
      Jaki kombajn według was byłby dobry do zbioru ziemniaków cebuli marchewki pietruszki.
      Pozdrawiam
    • Przez waldek315
      Witam z kąt bezpiecznie pociągnąć 12v pod kompresor klimy i wentylatory w bizonie czytałem gdzieś że jak się pociągnie 12v z jednego aku to może się uszkodzić bo nie będą równo ładowane ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj