Kisiel2386

Czym się różni messa od lohmana

Polecane posty

Kisiel2386    0

Witam. Chciałem kupić młode kurki i zastanawiam się która rasa jest lepsza i czym się różni Messa od Lohmana Brown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam , posiałem żyto na poplon i mam pytanie , na wiosnę czym mam zniszczyć poplon  ?
      Od razu przeorać czy może zjeździć gruberem ? po życie będę sadził tytoń 
      Proszę o podpowiedzi  
    • Przez Hubert_02
      Od momentu pączkowania, liście na jednym gatunku chryzantem zaczęły żółknąć. Czym można to zwalczyć? Proszę o szybką pomoc.
    • Przez mlody1126
      Witam wszystkich nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat samopszy pierszej pszenicy która liczy 9 tys lat. Chodzi mi o to czym po kombajnie oddzielić ziarno od plewy?  Posiadam młocarnie MZC 4b czy ona jest w stanie oddzielić ziarno od plewy? Ponieważ ziarna są bardzo małe a plewy Dosyć mocno trzymają  się ziarna, jednak skutecznie chronią  ją  przed chorobami. Także,  skażeniem a nawet opadem  radioaktywnym.  Posadziłem ta odmianę ponieważ ma dużo wartości prozdrowotnych....  I nie tylko a chlebuś jest przedni...😉.  Tylko czym to zrobić.  Maszyna używana była z 15 lat temu i stoi na zewnątrz. Bukownika mi się nie uśmiecha kupować. Macie jakieś doświadczenia...   Pozdrawiam 

    • Przez kilgro123
      witam na jesien jest planowane odpisanie gospodarki mam 2ha łąki I 5 ha ktore moge przeznaczyć na uprawy które mogą służyć jako pokarm dla bydła które zamieżam kupić I tu jest problem bo nie wiem ile byków mi sie zmieści do boxa 3,5m na 3,5m moge mieć takie 4 kojce . byki zamieżam karmić sianokiszonką,śrutą, sianem . Moglibyście mi doradzić ile byków by sie zmieściło oraz co bym mógł zasiać na tych 5ha jako pokarm nie zamieżam robić kiszonki z kukurydzy ponieważ mam mało miejsca na to 😏😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj