kamilek767

Unia MS500 czy Sipma Antek RN610

Polecane posty

kamilek767    20
Witam ;) Kto posiada i może się wypowiedzieć co do tych dwóch rozsiewaczy ? Rozważam zakup któregoś z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30
witam,ja mam sipmę antek,ale ten starszy model n064 ,posiadam już go 10lat i jestem bardzo zadowolony,jedyne co mi się nie podoba to tabela wysiewu bo się nie zgadza a tak wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez osoba123
      Sprzedam prase Sipma Z-224. Stan bardzo dobry. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-z-224-CID757-IDyyjNG.html#86e7b8573e

    • Przez zulus
      Witam mam prasę z 2012 roku i szkoda że nie wziełem opuszczanej podłogi wtedy to była nowość chcę to przerobić potrzebuję zdjęć i opisu działania jak byście mogli pomóc bardzo dziękuje .
    • Przez macko25
      mam pytanie dla posiadaczy którzy posiadają opryskiwacz górny zaczep z półoautomatyczny skrętem tzn czy wasze opryskiwacza robią takie same ślady ciągnika bo u mnie jak lekko skręce to Oki ale jak skręce na maksa to już nie idzie za śladem ciągnika A mam włączone na automacie
    • Przez PatrykNowakowski
      Witam 🙂 szukam opini na temat pługów obrotowych. Jakie macie opinie na temat pługów tych w temacie? Jaki obrót jest lepszy siłownik z przodu, z tyłu, pionowy czy poziomy, jakie są plusy i minusy tych wariantów? Przedpłużki czy scinacze? Może ktoś poleca jakiś inny pług do 20 tyś zł na resorach 4x40? 🙂

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj