Gość

Same leopard 90 problem z hydrauliką

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam wszystkich! Mam problem z moim Same a dokładniej hydrauliką, problem polega na tym że słabo podnosi podnośnik, często przy podnoszeniu ciągnik się trzęsie a jak dodam  gazu to jeszcze bardziej, ma słaby udźwig, czasami np w czasie orki czy gruberowaniu chce podnieść maszynę a podnośnik nic nie podnosi muszę wtedy ruszyć np do tyłu lub przodu i dopiero zaczyna podnosić. Czyściłem filtr od hydrauliki bo nie mogłem dostać nowego, zmieniłem olej i cały czas bez zmian. Nie mierzyłem ciśnienia na wyjściach bo nie mam przyrządu do tego ale kipowałem 8t przyczepę i bez problemu daje rade.

Mam jeszcze pytanie w którym miejscu znajduje się ta pompa?

Z góry dzięki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz067    5

orientuje się ktos jak sie dostac do pompy hydraulicznej na pewno jest ona gdzieś w skrzyni ale pracuje ona na oleju z plecaka . Myślę nad tym żeby z przodu ciągnika zamiast pompy wspomagania zastosować pompę dwusekcyjną I jedna sekcję użyć do hydrauliki poprowadzić przewody z plecaka do niej zamiast do pompy w skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 20.11.2018 o 08:19, lukasz067 napisał:

orientuje się ktos jak sie dostac do pompy hydraulicznej na pewno jest ona gdzieś w skrzyni ale pracuje ona na oleju z plecaka . Myślę nad tym żeby z przodu ciągnika zamiast pompy wspomagania zastosować pompę dwusekcyjną I jedna sekcję użyć do hydrauliki poprowadzić przewody z plecaka do niej zamiast do pompy w skrzyni

pompa jest dokładnie pod siedzeniem, trzeba zdjąć siedzenie,podłode i tam pompa jest razem z deklem.

Ta zmiana czemu miała by służyć ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz067    5

Myślałem  że będzie ciężej  dostać się do niej i dla tego rozwazalem taka opcję  przy okazji można by było pomyśleć o wydajniejszej pompie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi1234    0

Daniooo , czy rozwiązałeś już problem z trzęsącym się podnośnikiem? Jeśli tak , to co było przyczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj