tommy66692

Ares przedni napęd

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tommy66692    86

witam po wymianie pompy wspomagania w renault ares 640 zauwazylem ze nie rozłącza przedniego napędu? jaka moze byc tego przyczyna

Wiadomość z agroFakt.pl

tommy66692    86

no i znowu problem, napęd sam się włącza i wyłącza podczas jazdy na polu, kontrolka miga wraz z tym co sie dzieje, słychać cewke że pyka, jak odłącze kostke od elektrozaworu tak zeby napęd był cały czas to problem znika

baska524    0

u siebie tez zauwazyłem miganie kontrolki od napedu po mimo jego wyłączenia.masz moze pomysł dlaczego tak jest

AgroTuning    7

Może masz uszkodzony włącznik napędu przy pedale hamulca. Wiesz, że hamując zapinasz napęd. Pod plastikową osłoną przy pedale hamulca są dwa włączniki, jeden od napędu a drugi od świateł stop.

tommy66692    86

witam moj eletryk stwierdził że jest uszkodzony włącznik napędu tutaj w tym panelu obok włączania blokady, sądzi że musi być taki żeby nie odbijał tylko żeby zostawał, co o tym myslicie?

tommy66692    86

no ja wiem ze tak jest ale elektryk twierdzi ze jak by załozyc taki włącznik zeby zostawał to by go nie rozłączało 

peugeot    10
Nieznam się na renault , ale jeśli obrotomierz przestsł działać razem z wom , to może sprawdź alternator

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek2201
      Witam. Mam problem w Renault Ares 620. Gdy zostawię ciągnik zgaszony na dłuższy czas lub pracuje długo na 1 półbiegu to on się zacina. Niezależnie od biegu nie mogę zmienić na inny półbieg dopiero po dłuższym wciskaniu za którymś razem się przełączy. Gdy zostawię zgaszony na innym lub pracuje długo to wszystko działa. Nie wiem czy szukać gdzieś problemu w instalacji czy to raczej jakiś elektrozawór? Ktoś się orientuje w tym temacie. Problem dotyczy tylko 1 półbiegu.
    • Przez uycjhARES
      Witam
      Posiadam Claas ares z 2006r
      Z wałka WOM jest wyciek oleju i chciałbym sie dowiedzieć jak się zabrać za jego uszczelnienie. Czy można tak po prostu go wyjąć wymienić uszczelniacz i wsadzić z powrotem na miejsce?  
      Skrzynia biegów to 16x16, prędkości wałka 1000 i 540.

• Przez asus921
      Witam
      Mam problem z napedem pompy hydraulicznej, aktualnie naped na podwojnym kole pasowym, dwa paski 1120 (13mm szerokosci), przy wiekszym obciazeniu paski zatrzymuja sie i piszcza. Po zalozeniu nowych chwile byl spokoj, bo potrafilo silnik zadusic, a sie nie slizglo. Jednak znowu sie poluznily i to samo. 
      Chcialbym to przerobic, tylko jak najlepiej ? Zamiast kol pasowych zamontowac zebatki i dopasowac jakis lancuch ? Jezeli lancuch to jaki? Najzwyklejszy napedowy? Czy moze jednak wieksze kola i szersze paski, ale na to nie ma zabardzo miejsca, kolo juz prawie dotyka wentylatora. Najlepiej byloby spiac pompe bezposrednio, ale na to tez nie ma raczej miesjca.
      A moze macie jakies inne pomysly?
      Postaram sie dodac jutro jakies fotki.
      Silnik 70 KM, pompa dwusekcyjna strzelam, ze okolo 20/10 cm3
    • Przez system405
      Witam mam problem z włączeniem tylnego womu w claasie aresie 657atz . Przy włączeniu pokrętłem nastepuje zgrzyt i po kilku próbach dopiero załącza się wałek, co może być przyczyną ? A także jest problem z hydrauliką tzn przy rozgrzanym oleju jednocześnie nie można kręcić kierownica i np podnosić tylnego tuza lub obracać pługa, na zimnym oleju nie ma tego problemu .Z góry dziękuję
    • Przez lassie
      Witam mam problem z przednim napędem mianowicie sam się załącza ,co może być przyczyną ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.