krzysztofgru1

Renault Ares 550 rx

Polecane posty

Witam, mam problem z moją renią, otóż po zapaleniu ciągnik działa prawidłowo ale po około 20-30 minutach pracy przestają działać półbiegi, żółw-zając, wom oraz blokada mostu, działa tylko przedni napęd. Skrzynia blokuje się na zółwiu lub zającu - zależy na którym zakresie akurat jadę a półbiegi przełanczają się same na 1lub4 (czasami na 2lub3 ale zdecydowanie rzadziej). Komputer (autotronic 2) właśnie odebrałem z naprawy - podobno na 100%sprawny, filtry nowe, olej jest ok zawór trójdrożny rozebrany wyczyszczony i złożony . Ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną lub co jeszcze sprawdzic? 

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    143

Na rurce która idzie od orbi. do pokrywy z elektrozaworami (zasilanie) chyba jest trójnik z zaślepką. Może też w miejscu czujnika ciśnienia.

janczar810    297

mógłbym prosić o fotkę z opisami elektrozaworów który od czego jest -ciagnik  renault 550rx, byłbym bardzo wdzięczny.  

ptaszyna    143
11 godzin temu, krzysztofgru1 napisał:

To raczej coś z elektryką bo ciśnienie jest w normie. Ptaszyna masz może opis bezpieczników w kabinie bo u mnie niema tej klapki z opisem. 

Mam, jutro postaram się wstawić.

4 godziny temu, janczar810 napisał:

mógłbym prosić o fotkę z opisami elektrozaworów który od czego jest -ciagnik  renault 550rx, byłbym bardzo wdzięczny.  

Elektrozawory patrząc od dołu 1-żółw/zając, 2-napęd, 3-blokada, 4-WOM, 5-hamulec WOM

janczar810    297

W celu sprawdzenia elektrozaworu mogę go bez,zadnego problemu podmienić tj. Elektrozawor od napedu z elektrozaworem żółw/zając

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez bartek15208
      Cześć mam problem z ciągnikiem Renault Ares 640 czasami a już coraz częściej rozlacza mi rewers mianowicie w czasie jazdy rozlacza się i zaczyna mi migac piszczesc kontrola z akumulatorem z strzalką ta pomarańczowa i ciągnik stoi dopiero jak wyrzuce bieg poruszam sprzęgłem i ponownie wrzucę bieg ciągnik zaczyna jechać Niewiem co to może być wszystko przejrzałem czujnik pod sprzęgłem wymieniłem. Bez wyrzucenia biegu i jego ponownego wrzucenia błąd niezniknie i ciągnik niepojedzie może tu gdzieś problem leży? Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Gustawek
      Witajcie. Podłączyłem nowe radio do Renault 110.54 i przy uruchomieniu ciągnika radio się wyłącza. Mógłbym ktoś podpowiedzieć co temu dolega? Z góry wielkie dzięki
    • Przez dziki97
      Witam potrzebuję zrobić w miarę dokładny prędkościomierz do swojego ruska, potrzebny będzie do oprysków i siania nawozów.  Zastanawiam się na prędkościomierzem GPS, mógł bym używać go także  w Fortschricie 323. Posiada ktoś z was takie urządzenie i jak to się sprawuje???? do tej pory używałem telefonu z jakąś tam apka ale to denerwujące.
    • Przez Mateuszpaluch21
      Witam. Mam takie pytanie otóż gdy nacisnę pedał sprzęgła to zaświeca się kontrolka z piorunem po chwili gaśnie tak samo gdy puszczam pedał. Sytuacja ma miejsce tylko wtedy gdy ciągnik jest rozgrzany i używam pedału sprzęgła.
    • Przez wolof25
      witam mam problem z Renault 110.14  z wspomaganie bo nie moge skręcać kołami a jak mam 1500 obrotów na silniku to czasami  skręcić w jedną stronę a żeby wyprostować to mszę zgasić silnik odczekać 5 minut a wtedy dać gazu i koła się prostują się koła i jak jest rozgrzany olej to nie działa wspomaganie wogóle a  Wymieniałem orbitol i pompe  .
      A jak zmieni się orbitol z 125 cm3 na  100  to ma jakiś wpływ na układ kierowniczy w renaulat 110-14
      A jak się wymieni filter ssący olej hydrauliki to  coś zmieni  się ???? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.