Polecane posty

farmer1111    20

Witam sprzedam koniczyne czerwoną odmiany tetraploidalne jubilatka

20180214_173529.jpg

Edytowano przez farmer1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer1111    20

Zależy od ilości małe 8.5zł duże 8 a skąd jesteś czy przesyłka by się wogóle opłacała

Edytowano przez farmer1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
Dnia ‎2018‎-‎03‎-‎05 o 19:01, farmer1111 napisał:

Zależy od ilości małe 8.5zł duże 8 a skąd jesteś czy przesyłka by się wogóle opłacała

Chcę zakupić koniczyny do zasiania 0,50 ha łąki. Cena i gdzie mieszkasz. Potrzebuje papier na nasiona kwalifikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer1111    20
11 godzin temu, many12 napisał:

Chcę zakupić koniczyny do zasiania 0,50 ha łąki. Cena i gdzie mieszkasz. Potrzebuje papier na nasiona kwalifikowane?

Już nie aktualne poszła do agronas cała ilość 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez supermichal13
      Witam
      Chciałbym posiac Koniczyny na zielonkę dla bydła mięsnego, glebe jaką zamierzam przeznaczyć to 4 klasa po truskawkach.
      Areał jaki zamierzam przeznaczyć to 2+... ara na 7 sztuk bydła, bo w lipcu już dojdzie Kukurydza.
      Chciałem sie zapytać jaka odmiana najlepsza i jakie nawożenie, uprawa,termin siewu itp.
      Za pomoc będę wdzięczny ^^
       
       
       
      Dla Moderatorów jeśli wstawiłem temat do złego działu to proszę przenieść i Jeśli są jakieś błędy to poprawcie
    • Przez wronex85
      witam sieje pierwszy ras faslole czerwona mam pytania termin siewu czy zaprawias nitroglceryna
    • Przez jankes185
      Siemano, jak myślicie czy jeśli posieje jęczmień razem z koniczyną w tym tygodniu to nie będzie za szybko? Jeśli, np. napiszecie, że ''tak lub ''nie'' to proszę też o uzasadnienie tego  Z góry dzięki. 
    • Przez Michal2401
      Witam, jestem 14 latkiem i cierpię na brak zajęcia. Hoduję od roku króliki. Mam zamiar powiększyć hodowlę do około 20 szt. Mieszkam na małej wsi, więc zielonek będę miał sporo oraz jabłek itp. Mój sąsiad nie użytkuje działki ( około 2,5 a ), wiec ''wydzierżawiłem'' ją. Postanowiłem zasiać tam mieszankę koniczyn z lucerną oraz być może saradelą ( jeżeli dostanę nasiona). Część nasion już kupiłem. Sieję tam również buraki i marchew pastewną. Proszę was o wskazówki co do tych upraw. Głównie chodzi mi o to, w jakim terminie zasiać mieszankę tych koniczyn ( biała i czerwona) oraz lucerny a także jak je uprawiać. Jak na razie działka jest w trakcie przygotowania. Proszę o wskazówki co do mieszanki tych roślin oraz nawożenia moich upraw.. Z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez mateuszsoja1
      Witam chciałem zasiać trawę siewnikiem zbożowym lecz nie wiem jakgo ustawić do takiego wysiewu, w tabali niestety nie ma podanych danych do wysiewu trawy. Z góry dziękuje za odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj