jankes185

Siew jęczmienia razem z koniczyną.

Polecane posty

jankes185    10

Siemano, jak myślicie czy jeśli posieje jęczmień razem z koniczyną w tym tygodniu to nie będzie za szybko? Jeśli, np. napiszecie, że ''tak lub ''nie'' to proszę też o uzasadnienie tego :)  Z góry dzięki.  :)

GucioJUMZ    299

Tak za szybko  :D jak będzie mokre lato to koniczyna wyrośnie ponad jęczmień i jak to skosisz kombajnem  ;) Pamiętam że znajomy siał jak my pryskaliśmy pszenicę to on siał koniczynę z saletrą 

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Szymi40    502

Kurcze ja nie pamiętam kiedy u mnie było mokre lato :D, ale dzięki za odpowiedź  :D

Sąsiad  czy  co !  

oktawia1988    13

a czy koniczyna i lucerka nie boja sie mrozu? ja planuje mieszanke zbozowa z lucerka wysiac po 15 kwietnia ( zbierane bedzie na zielono )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer1111
      Witam sprzedam koniczyne czerwoną odmiany tetraploidalne jubilatka

• Przez mf362
      Jak w tytule,chciałem sie dowiedzieć czy duzo z was wybiera tę odmiane jara.
      I jak radzicie sobie z chwastami, jaki oprysk polecacie i w jakiej fazie rozwoju ?
      Na ten rok mam do zasiania 60 arow i ile doradzacie wysiac kg?
      I po ile chodzi u was pszenica za 100kg.
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam wszystkich forumowiczów! Mam problem odnośnie  siewu kukurydzy a dokładniej wybrania odpowiedniej odmiany a także wyboru odpowiedniego nawożenia.
      I.Odnośnie nawożenia obornik był dany jesienią,następnie zatalerzowany,w zimę dane wapno w ilości około 650kg/ha 
      II.Ostatnio rowniez był dany obornik a następnie zaorany
      Teraz moje pytanie jakie wykonac nawożenie przed siew kukurydzy i w jakich ilosciach,a takze jaką wybrac odmiane mam do dyspozycji:Dumka,Glejt,Opoka,Prosna,San i Wiarus.
      Chciałbym zebrac ta kukurydze na kiszonke dla bydła.Areał wynosi niecałe 2ha.Ziemia srednio 5 klasa,miejscami lepsza,czarnoziem.
      Wiem ze jest od groma tematow i komentarzy na ten temat
      Dziekuje za odpowiedzi! 

• Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.