Mati2812820

Opinie o rozdzielaczu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
czesio200    3400

Tego pierwszego mam w turze póki co bez problemów 2 lata przechodził jest to chyba Bułgar.

Możesz jeszcze popatrzeć za rozdzielaczem Waryńskiego ciut drozszy od bułgara.

A co się stało ze starym? nie odzie go uszczelnić?


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati2812820    3588

Troll nie ma siły podnosić jak się olej rozgrzeje, pompa sprawna, filtr oleju wymieniony, więc to chyba wina rozdzielacza. A do regeneracji nie wiem czy się opyla oddawać jak chcą 600 zł a na regeneracjach to ja już się kilka razy zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

nie no do regeneracji to nie tylko samemu jedynie.

No ale przepuszcza na rozdzielaczy ciecze czy coś?

Może wina któregoś zaworu?

Nie stawiał bym, że to rozdzielacz jest winny, ale moge sie mylić.

Może zadzwoń do tych z agricoli oni są spece od  hydr coś Ci doradzą na pewno a cześci wrazie co mają wszystkie i w dobrej cenie..


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati2812820    3588

Rozdzielacz zawiozłem do regeneracji no i chodził do dziś, zawiozłem na gwarancję, ale powiedzieli że za 2 tyg dopiero będzie, a robota czeka... Więc zastanawiam się nad kupnem nowego.

Czy taki podpasuje do trolla? : https://allegro.pl/rozdzielacz-hydrauliczny-czterosekcyjny-4-sekcje-i4973723722.html

Znalazłem jeszcze drugi, czy jest wart tych pieniędzy? https://allegro.pl/rozdzielacz-troll-4-sekcyjny-hydrotor-i7639576508.html?reco_id=f9ed610f-e2bd-11e8-afa5-246e9677fd88

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kamilos97
      Witam mam pewien problem Posiadam sama S320 i niedawno robiłem hydraulikę w nim nowy rozdzielacz jednosekcyjny 40l, nowy siłownik, węże + nowy olej zalałem i zastanawia mnie czego gdy podnoszę na full to w rozdzielaczu coś jakby stuka wydaje to dźwięk jakby z wiertarki co jest udar gdy podnośnik podnosi to nic takiego się nie dzieje tylko gdy podniosę na full jeżeli chodzi o podnoszenie ciężarów to kultywator bodajże 14 łap podnosi bez problemu ale mam takiego żurawia zrobionego i już z ciężarem przeszło 300 kg nie dał rady tylko delikatnie ulżył przedmiot i ten dźwięk jak z udaru ktoś mi może napisać co się dzieje co zrobić  ? 
      Temat przeniesiony do odpowiedniego działu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj