Zaloguj się, aby obserwować  
JankoGD

Cyklop nie podnosi łap (podpór)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JankoGD    0

Witam , mam problem z cyklopem , mianowicie jest to nowy nabytek 86rok (nowy typ siłownik u góry) , cyklop nie chce podnieść łap , opuszcza normalnie , wszystko inne działa ok , a jak chce podnieść łapy to pompa wyje , aż rurki drżą ale siłowniki łap nie reaguja , tak już go kupiłem , i to teraz przy mrozie ok -10 , właściciel twierdzi że wszystko działało i coś teraz zamarzło, czy to możliwe? nigdzie nie ma takiego tematu  , ktoś coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam15203    18
spróbuj odkrecic przewod przy silowniku i zobacz czy olej dochodzi czy wychodzi z rozdzielacza. moze cos sie gdzies przytkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez KroneMat
      Sprzedam ładowacz cyklop i grabarkę 7 gwiazdową.
    • Przez darek8405
      Witam mam problem z hydrauliką w john deere 940 a konkretnie nie podnosi hedra ani motowideł na wolnych obrotach na wysokich jest juz ok, co możne być tego powodem? gdzie w tym modelu znajduje sie filtr hydrauliki bo nie mogę go znałeś?
    • Przez Oliwier1234321
      Dlaczego tylni podnośnik unosi mi do połowy zamiast do końca. dzieje się tak od miesiąca, czasami tylko załapie do końca
    • Przez Szymek889
      Witam, posiadam kombajn claas dominator 80, mam problem z nierównym podnoszeniem heder tzn widać że pierwszy podnosi siłownik z prawej strony po chwili dopiero lewy przez co heder jest przekoszony, tak samo dzieje się też z podnoszeniem motowideł najpierw podnosi się z prawej strony dopiero po chwili z lewej. Nie mam pojęcia gdzie leży problem. Czy może być to rozdzielacz? Miało by to związek z hederem i motowidłmi?? 
    • Gość gruchabezgie
      Przez Gość gruchabezgie
      Witam.
      Jestem posiadaczem MF 3125. Mam problem z EHR, a mianowicie podnośnik nie podnosi. Próbowałem podnosić i opuszczać awaryjnie i w tym przypadku wszystko działa. Kiedy podniosę awaryjnie mogę opuścić za pomocą sterownika EHR a już podnieść nie. Druga sprawa jest taka że nie dopina mi wałka WOM. Wałek jest cały czas uruchomiony i przy tym wydaje dziwne dźwięki - tak jakby coś przeskakiwało. Dodam ,że nie mogę wyłączyć wałka i można go zatrzymać ręką czyli coś nie zaskakuje. Jak przełączę na wyższe obroty wałka to już nie można go zatrzymać ale dalej wydawany jest ten dziwny dźwięk. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj