Marius

Gdzie dorobić ślimaki do adaptera rozrzutnika ?

Polecane posty

daniel4321    13

poglądaj sobie film golas171 robił remont paszowozu i spójrz jak zrobił ślimak może coś ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaOkraska
      Witam wszystkich.
      mam takie pytanie posiadam zetor proxima 80 chciałbym kupić rozrzutnik metal fach n267/1
      -ladownosc 6t
      -adapter pionowy
      - klapa tylna hydraulicznie otwierana
      - kliny podporowe
      - posów podłogi hydrauliczny
      jak go podlaczyc do do mojego ciagnika chodzi mi o kable hydrauliczne,.
    • Przez mimol22
      Witam
       
      W chwili obecnej przebudowuję rozrzutnik tandem polkiej produkcji o ładowności 6t.
      Zaciąłem sie podczas projektowania klapy hydraulicznej znajdującej sie wewnątrz przestrzeni załadunkowej tuż przed bębnami.
      Moje pytanie jest następujące. Czy macie może rozrzutniki z klapami hydraulicznymi podnoszonymi pionowo do góry?
      Jesli tak to czy macie zamontowany synchronizator podnoszenia tj. dwa koła zębate umieszczone od wewnętrznej strony burt na jednym wałku. Wałek z kołami znajduje się w górnej częsci rozrzutnika i współpracuje z klapą poprzez zamontowany do niej łańcuch. Ma to na celu wyrównanie pracy siłownika ponieważ dwa siłowniki niekoniecznie muszą pracować równo co może doprowadzić do zaklinowania klapy i uszkodzenie jej elementów.
      To rozwiącanie jest stosowane w rozrzutnikach MetalFach oraz Tytan Unii Grudziądz.
      Prosiłbym posiadaczy tych rozrzutników o przesłanie zdjęć tego rozwiązania wraz z zdjęciami klapy oraz prowadzeń klapy. Mój mail rybinskim@gmail.com
      Dziekuje za pomoc.
    • Przez bambrzwlkp1
      Witam ostatnio słyszałem że do bydła i trzody jest najlepsze gniecione zboże. I dlatego chciałbym zrobić samemu gniotownik.
      Dwa walce napędzane czy jeden? Czy opłaca sie robić czy nie lepiej kupić gotowy?
    • Przez maciek21
      Witam poszukuje rozrzutnika 8-9t pionowy podwujny adapter jakiej firmy wybrac i z jaka tasma i czy moze sie ktos orjentuje gdzie w lodzkim ktos takimi handluje cena to 25 tyś
    • Przez Mateusz0912
      Witam Kupie adapter pionowy do rozrzutnika Warfama n 218/P (interesuje mnie sam adapter bo rozrzutnik mam z poziomymi wałkami ale chciałbym to przerobić na pionowe wałki )  czyli coś takiego
         
      Kontakt przez stronkę lub tel 500521688 woj Lubelskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj