Polecane posty

bambrzwlkp1    24

Witam ostatnio słyszałem że do bydła i trzody jest najlepsze gniecione zboże. I dlatego chciałbym zrobić samemu gniotownik.
Dwa walce napędzane czy jeden? Czy opłaca sie robić czy nie lepiej kupić gotowy?

,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

bambrzwlkp1    24

Mi chodzi o gniotownik.... a propo rozni się coś od srutownika walcowego ? Jakoś bardziej mnie ciągnie zrobiç samemu, widziałem walce za 850zł..

,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Wiadomość z agroFakt.pl

potrekk    82

w srutowniku jeden walce obracają się z różnymi prędkościami i taka sruta jest preferowana dla świń. dla krów lepsza z gniotownika

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Sprzedam paszowóz Trioliet 12m3 . Opis w Linku https://www.olx.pl/oferta/paszowoz-trioliet-12m3-2-1200-nie-straumann-pekon-10m3-CID757-IDsQrjj.html

• Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez TylkoOkragly
      Witam,Posiadam 5(zaresjstrowanych) macior i 30 prosiąt 6 tuczników u sasiada który jest vatowcem i producentem trzody chlewnej siedziała kontrol 2 dni, ja jestem małym gospodarzem czy mam takie same wymogi spełnaic jak ci co maja po 400szt świn ogrodzenia stajni itd?
    • Przez kot090
      Witam. Jestem na etapie planowania nowej chlewni na 120 loch. Jednym z nurtujących pytań jest sprawa przechowywania gnojowicy.
      Jaki sposób polecacie: budowę oddzielnego zbiornika na gnojowicę czy przechowywanie gnojowicy w głębokich wannach pod chlewnią? Słyszałem o systemie budowy głębokich wanien pod chlewnią, bez mieszadeł, bezpośrednio z których wypompowuje się  gnojowicę szambowozem. 

Jakie są wasze opinie i doświadczenia?
    • Przez 1991Mateusz
      Witam. Możecie mi polecić dobrą nie drogą firmę , która wykonuje konstrukcje stalowe pod płytę warstwową wraz z planem ? .  Na jesieni mam zamiar postawić obiekt o wymiarach 10x10 wys słupa 4m .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.