Polecane posty

grzesiek80    0

Szukam numerów katalogowych części składających się na wysiew graniczny do rozsiewacza Akpil XL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW400kruger    42

To samo co woprol, bo woprol robi dla akpila te rozsiewacze, tylko troszkę inaczej ubarwia i akpil je drożej sprzedaje bo niby lepsza firma.
W Katalogu od bliźniaczego woprola nie ma ujętego wysiewu granicznego. 
A co Ci dokładnie trzeba wiedzieć? bo posiadam takowe urządzenie przy swoim rozsiewaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW400kruger    42

Jutro może przywiozę nowy/stary pług to będę musiał poprzestawiać graty żeby go upchać to zrobię Ci zdjęcia, bo tak jak teraz to nie ma jak nawet ,,dokopać" się do tego rozsiewacza.
Zrobić by zrobił, bo nic skomplikowanego tam nie ma, ale ze zdjęć raczej trudno będzie, najlepiej gdyby mieć przy sobie taki na wzór.
Katalogowo aż 2100 wołali w tamtym roku za to, ale ostatecznie 1500 jakoś za to mi doliczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW400kruger    42

Takie mam pola, że używam przy każdym rozsiewaniu nawozów.

Panie Grzesiek podaj Pan maila(może być na pw) to wyślę Panu zdjęcia. Chociaż nie są to z teraz bo nie miałem czasu dokopać się do tego rozsiewacza, ale znalazłem kilka na starym telefonie.
Jak będzie już możliwość to zrobię dokładniej obrazujące limiter/wysiew graniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszDawca    0

Ma ktoś może dokładną tabele wysiewu nawozów typu saletra Puławy, polifoska 6/8, saletrzak, saletrosan do rozsiewacza Akpil Siew XL?

Bo ta tabela co jest naklejona na rozsiewaczu mocno odbiega od normy widzę. A nie chce marnować nawozu, czy też jeździć dwa razy..

Jeśli ktoś ma tabelę przez siebie "stworzoną" to proszę o udostępnienie. 

Tak samo odnośnie szerokości. Wydaje mi się że sypie za szeroko, a wg tabeli powinno być 15m.

Proszę o pomoc. 

Mój numer 695223812.

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulisb    0

I jak opanowałeś te tabele ? Też szukam jak masz to podrzuć będe wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez artur1295
      Witam
      Ostatnio kupilem rozsiewacz nawozu firmy amazone za-s o pojemności 400l i czy ma moze ktos tabele wysiewu do tego rozsiewacza i jak ustawic łapki żeby wysiewały 12m o ile sie da 
      z gory dzięki
    • Przez Zoltan
      poszukuje tabeli wysiewu do stegsted 2m.17r
    • Przez kamil255
      Witam, posiadam ten rozsiewacz i jest ustawiony na 12m bo takiej szerokości mam ścieżki. Chciałbym dowiedzieć sie od osób uzytkujacych ten sprzet jak ustawić łopatki na 15m do nawozów przedsiewnych NPK typu polifoska,zawsze to jakaś oszczędność czasu przy większej szerokosci rozsiewu.
    • Przez kanarjus
      Witam!
       Stoje przed kupnem talerzówki 4,0m szerokości hydraulicznie składana ale nie wiem na która się zdecydować. Rozważam miedzy AKPIL BISON XL i MANDAM GAL-C. 

      Jeśli ktoś użytkuje tego typu maszyny może wypowie się o nich wady/zalety. Maszyny firmy Mandam są bardziej popularne i każdy sprzedawca poleca Mandam, ale zaciekawiła mnie maszyna AKPILu ze względu na to że drugi rząd talerzy jest w odległości 100cm od pierwszego i więcej waży. MAndam ok 2200kg a AKpil 3200. 

      Z Góry dziękuje za opinie! 
    • Przez karol210589
      Szanowni koledzy. Post na prośbę kolegi ale bardzo proszę o pomoc. Kolega kupił rozsiewacz Kvernelanda ale nie ma do niego instrukcji. Rozsiewacz nie posiada nalepek żadnych jedynie tabliczkę znamionowa która wysyłam pod postem. Rozsiewacz posiada wagę i sterownik. Proszę o pomoc...
      Dodam że na stronie internetowej nie znalazłem instrukcji, również dealer nie wykazał się odpowiednią kompetencją. Gdy np potrzebowałem instrukcji w języku polskim od Hardiego wystarczył jeden telefon do serwisu głównego i dostałem na email w formie pdf.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj