Lukash3060

Pomysł na własną działalność

Polecane posty

Lukash3060    145

W temacie spawania itp. coś tam umiem ale też nie powiem że jestem mega bo nie jestem. Agregaty itp. raczej odpadają bo nie urażając nikogo ale sporo osób też patrzy na pochodzenie i nie chcą " z garażu" tylko fabryczne ale to już odrębny temat. Macie rację z tymi handlarzami ale uważam że np. ciągnik umalować tak by to wyglądało to już sztuka bo niestety ale patrzymy i na to jak wygląda a jak jest jakiś ulep to sam z siebie odstrasza bo jak wygląd zrobiony na odwal to co jest z mechaniką ;) 

Można by robić nawet prywatnym osobom i nie koniecznie tanio i słabiej tylko najsolidniej jak się da w jak najniższych pieniądzach a jak ktoś wie co i jak to da 200 zł więcej ale będzie pewien za co. Z drugiej strony klient nasz pan - jak chce tak ma aby mi kasa się zgadzała ;) 


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

A ja myślę, żeby nie robić reklam na forum i zarówno na pw.

  • Like 1

Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28812

Ta, fachowcy jak z koziej d... trąbka, jakby byli fachowcy to by się w taki podły sposób nie musieli reklamować, bo by mieli roboty na dwa lata w przód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromek    303

Ze spawania niestety już kokosów nie ma, za duża konkurencja się porobiła. Jeszcze pare lat temu jak wchodziły u nas nowoczesne ogrodzenia/balustrady i meble industrialne to można było na tym spoko zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomszr    0

Niekoniecznie.  Bo ktoś może wykonywać bardzo dobrze swoja pracę ale inni po prostu mogą nie wiedzieć o jego istnieniu. Taka reklama jes bardzo dobra szczególnie na początkku działalności kiedy nie mamy zbudowanej bazy klientów i kiedy nie możemy tak za bardzo liczyć na reklamę szeptaną.

Świat się zmienia i coraz wiecej osób decyduje się na reklamowanie biznesu za pomocą stron www oraz profilu na facebooku. Bez znaczenia na to jakimi specjalistami są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mat
      Witam.
       
      Przedstawię moje pytanie z jakim się borykam.
       
       
      Wybieram się do pracy i idę na rozmowę lecz umowa będzie o pracę.
       
      A dostałem dzisiaj drugą ofertę, tyle że musiał bym założyć własną działalność gospodarczą. A pytanie moje brzmi. Jeżeli w przyszłości bede chciał się starać o młodego rolnika (2,3,4 lata) to będę mógł złożyć wniosek prowadząc prywatną działalność gospodarczą?
      Obecnie nie mam żadnej ziemi na siebie. Ale składając wniosek nie bedzie problemu z jej przepisaniem. Chodzi mi jedynie o tę zależność czy prowadząc działalność gospodarczą bede mógł bez problemu starać sie o młodego rolnika czy też trzeba będzie rozwiązać ją?
      Bo również myślałem nad wnioskiem o dofinansowanie z urzędu pracy iż w chwili obecnej jestem bezrobotnym. Lecz korzystając z pomocy urzędu nie bedę mógł potem z młodego rolnika.
       
       
      Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje.
      Pozdrawiam
    • Przez rybkins
      Witam,
      Panowie, trzeba postawic niewielkie gospodarstwo na nogi, tylko w którą stronę uderzyc?
      Obecnie mój ojciec gospodarzy na 20 ha ziemia kat III, chwilami IV, lubelskie, miał inne plany na życie, jakoś tak wyszło, że zajął się rolnictwem z musu, wiedzę ma ale co tu dużo gadac, nie dbał nie inwestował nie rozwijał się. W chwili obecnej prócz ziemi nie ma w zasadzie nic... Owszem budynki typu stodoła i garaż są i powiedzmy te mogą jeszcze posłużyc. Obora jest w takim stanie, że żadne inwestycje w nią nie wchodzą w grę - zburzyc zaorac. Sprzęt też lichy - c 360 + sprzęt do niego. Obecnie chodwla trzody w niewielkim zakresie, kilka opasów i krów - do likwidacji w tym roku. Co w niedalekiej przyszlosci zrobic z tym dobytkiem? Strasznie słabo to widzę
      Ja jako potencjalnie jedyny spadkobierca jestem całkiem samowystarczalny - od kilku lat etat, pomoc w gosp z doskoku (pisze to jako sygnał-gospodarstwo nie musi utrzymac rodziny)
      Produkcja zwierzęca chyba nie wchodzi w grę - trzeba miec zaplecze, chyba ze macie jakies pomysly typu kurki i jajka z wolnego wybiegu typu EKO.
      Produkcja roślinna? No właśne... w warzywach na skalę towarową nie mamy doswiadzeń, jedynie zboża, okopowe etc, ale trudno zeby z 20ha coś zostało $$ przy takiej uprawie.
      Liczę na wasze rady/pomysły. Tak jak mowilem gospodarstwo nie musi zarobic na dobrobyt wlasciciela, natomiast przydałoby sie zeby przynosilo zyski umozliwiajace jakies powolne inwestycje w sprzet, aha no i uprawy/hodowla szczegolnie pracochłonne odpadają - etat.
      Doradcom typu - sprzedaj i miej w d. dziekuje, nie posłucham, nie po to z dziada pradziada ktos za koniem w tym polu chodził zeby sie tego pozbywac.
    • Przez freetaxi
      Od 17 listopada 2014 roku istnieje możliwość pozyskania nisko oprocentowanej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub utworzenie dodatkowego miejsca pracy dla firm już działających. Pożyczka udzielana jest na okres do 7 lat z możliwością karencji w spłacie do roku. 
       
      Maksymalna kwota pożyczki to ponad 75 000 PLN dla otwieranych firm. Na utworzenie miejsca pracy przewidziane jest ponad 22 000 PLN.
       
      O pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą się ubiegać:
      - bezrobotni zarejestrowani w UP
      - studenci ostatniego roku studiów wyższych
      - absolwenci szkół i uczelni wyższych do 4 lat od ukończenia szkoły lub uzyskania tytułu zawodowego.
       
      Pożyczki są bardzo nisko oprocentowane - na poziomie 1/4 stopy redyskonta weksli.
       
      Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o pytania w tym temacie.
    • Przez kubatedi
      Cześc wam !
      Mam pytanie czy dobrze na tym wyjdę
      Mam pole 1.12h posiane tam jest teraz żyto dankowskie diament i mam pytanie czy po tym życie można posiać pszenżyto ozime Meloman oczywiscie z centrali   Jest to pole klasy V  piaseczek O jarym zbożu  tu nie ma mowy   A żyto hybrydowe nie zbyt mnie interesuje I teraz chciałbym zrobić tak ściernisko po życie opryskać agrosarem na perz następnie przed orką siewną dać 2t/h agrosulca i do tego 1t/h wapna nordkalk  nastepnie przedsiewnie 300-400 kg polifoski 6 i posiać  to pszenżyto
      Za wszelkie oponie "kulturalne" bardzo dziękuję
    • Przez janeek
      Witajcie mam do was pytanie. Jeśli ktoś miałby prowadzić waszą księgowość, to kto by się tym zajął? Księgowa czy raczej biuro rachunkowe? Pytam, bo jestem bardzo ciekawy waszych opinii na ten temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj