Polecane posty

ania2701    1

Witam, czy ktoś wie jak spuścić wodę w Ursusie 5714 i mógłby dokładnie napisać co i jak a najlepiej poprzeć to zdjęciami co i w którym miejscu odkręcić itd?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

może jeszcze film nagrać? litości, zamiast zakładac takie tematy wystarczy poświecić kilka minut przy ciągniku i wszystko znajdziesz, nie trzeba być nie wiadomo jakim fachowcem od obsługi maszyn


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie dziw się, to najprawdopodobniej dziewczyna pyta, a ciągnik to nie jak u faceta że zaraz kran odnajdzie    :P   :D   Także jeśli ktoś ma i  wie to pomóżcie.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Instrukcja obsługi się kłania tam wszystko jest opisane czarno na białym B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Można po polsku?

Forum ma pomagać, nie rozwiązywać trywialne problemy ( soki ale opis spuszczania płynu nie jest czymś niezwykłym, zresztą opisany jest instrukcji obsługi ). 

Podstawa rozwiązywania problemu - szukam sam, nie znajduję lub nie rozumiem - pytam na forum.

Rozumiem, że mogła pytać kobieta nie znająca się na mechanice. W takim przypadku lepiej aby poprosiła sąsiada lub mechanika z okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotr26
      Mam pytanie jakim olejem zalewacie swoje U 3512 chodzi mi o olej silnikowy i jak często go wymieniacie .Chętnie poznam opinie na ten temat
    • Przez lukaso111
      Tak jak w temacie nabyłem niedawno ursusa 5714 i stoję przed kupnem pługów do niego i się zwracam do was z zapytaniem czy poradzi on sobie np. z takimi:https://www.olx.pl/oferta/plug-kverneland-f120-ld85-100-overum-bv-397-CID757-IDmDpny.html
      Z góry dzieki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj