Polecane posty

Adam9125    0

Witam,

Mam zamiar kupić agregat do uprawy uproszczonej Köckerling QUADRO 400, i mam takie pytanie czy on dobrze podrywa ziemie czy jednak rozstaw rap co 27cm to za szeroko jak do uprawy bez orkowej? Czy lepszy jednak byłby może Vario ?

U mnie ziemie mieszane mady i piaski.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simmi    167

Znajomy ma Synkro od Pottingera z rozstawem 27cm i ma też różne gleby i dobrze wychodzi uprawa uproszczona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebarr    9

Kupiłeś tego quadro 400? maszyna chyba najlepsza na rynku. Lżej idzie niż horsch o tej samej szerokości, traktowana naprawdę okrutnie nie ma żadnego pęknięcia, rysy albo spawu. Jaki osiołek ma to ciągnąć? bo powiem ci że 220km  to wcale nie za dużo... Chcesz coś wiedzieć to pytaj.

Edytowano przez sebarr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebarr    9

Gratulacje. 240km będzie dobrze z zapasem jak nie ma górek. Świetna maszyna i będziesz zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej6190    0

Witam. Waham się miedzy zakupem Kockerlingiem Quadro 400, a nowym Horschem Terrano GX 4.3. Którą maszynę bardziej polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtezecik    50

Panowie i Panie jak z tym kockerlingiem ile tak naprawdę potrzeba mocy na głęboka uprawę ??w danych znalazłem od 170 koni na 4 metry ale to na głęboko płytko ?? 
gleby mam lekkie pola o lekkich górkach ,przechylach uprawa miała być pozniwna z gesiostopkami i później na głęboko 25 cm  i siew horsch pronto  ciągnik to case puma 230 Cvx z bostem 280 km 11 ton masy własnej , lepiej 4 metry CZY DA radę z 4,60 ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej6190    0

Zamówiłem w tym roku Quadro 4m do ciągnika 280KM i boję się że będzie ciężko. Ale u mnie ciężkie ziemie i duże górki. W moim rejonie przyjmuję się się optymalnie 80 KM na metr maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

@Adam9125 i @Andrzej6190, ewentualnie inni użytkownicy: jeśli to możliwe, to poproszę o opinię o Kockerling Quadro. Jakieś słabe strony tej maszyny? Czy dzisiaj też być tą wybrał, czy raczej coś innego? Jaka jakość uprawy? Wytrzymałość mechaniczna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411
Dnia 6.02.2020 o 12:29, andrzej6190 napisał:

Zamówiłem w tym roku Quadro 4m do ciągnika 280KM i boję się że będzie ciężko. Ale u mnie ciężkie ziemie i duże górki. W moim rejonie przyjmuję się się optymalnie 80 KM na metr maszyny.

jak to się sprawuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bigger
      Witam wszystkich bardzo serdecznie piszę ponieważ zainteresował mnie ciągnik Agrifarm 550 ale mało o nim wiem podobno produkowany jest w Turcji i wyposażony w silnik perkins Proszę o podpowiedź czy wart jest tych pieniędzy czy może znacie jakiś inny ciągnik lepszy a w podobnej cenie ponieważ nie ukrywam chodzi mi o dosyć tani nowy ciągnik mile widziane opinie użytkowników jeśli ktoś taki posiada . Z góry dziękuję za odpowiedź
      dodam jeszcze link z tym ciągnikiem:
       
      http://otomoto.pl/agrifarm-550-A274022.html
    • Przez PronarekP5
      Tak jak w temacie , czy wiecie czy da sie samemu dołożyć coś do tych ciągników co występuje w wyposażeniu dodatkowym a są przygotowane np. kable do podłączenia itd. Co trzeba dołożyć co zrobić , żeby zamontować coś dodatkowego, widziałem ze w tylnych lampach są kable do sterowania zaworami hydraulicznymi tylko co trzeba zrobic oprócz dolozenia guzików żeby to uruchomić.
    • Przez John175
      Witam. Rozważam kupno grubera do uprawy bezorkowej do traktora 230kM. W gre wchodzą takie maszyny jak :  Kockerling Trio4m , Horsch Terrano 4FX, Lemken Karat 4m, Vaderstad TopDown 300. Ma ktoś doświadczenie z tymi maszynami? jakieś wady, zalety poszczególnych maszyn? Może znacie też ceny? Szukam maszyny która może pracować bez podcinaczy do min.30cm i z podcinaczami po ściernisku na 12-15cm. Wszystkie oprócz vaderstad to maszyny zawieszane lecz rozważam także inne marki maszyn, jeśli ktoś ma proszę o opinie.
    • Przez Annkrus
      Witam posiadam duzo części do silnikow sw 400 i sw 680 ;] proszę pytać co potrzeba ,a chętnie odpowiem ;] 
    • Przez Rolnex
      Witam wszystkich. Przymierzam się do zakupu maszyny Kockerling trio 400. Chciałbym zasięgnąć porady użytkowników, ludzi mający jakieś ciekawe sugestie odnośnie tej maszyny, jej awaryjności, wytrzymałości. Każda opinia będzie dla mnie bardzo ważna. Liczę na owocną dyskusję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj