DanielFarmer

Samasz KDF czy Torro?

Polecane posty

DanielFarmer    1391

Witam

Powoli planuję zakup kosiarki czołowej i z racji że samasz ma coraz lepszą opinię spoglądam w jego stronę.KDF sporo śmiga ale Torro to nie widziałem nigdzie.Czy coś wiecie o tej kosiarce? Jak wypada w porównaniu z kdfem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel656    177
Ja też nie widziałem, ale KDF na pewno będzie lepiej kopiował teren i przez to że ma listwę ciągniętą, a nie pchaną jak Toro to będzie mniej narażona na przeszkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1391
Toro na boki fajnie wahliwie pracuje ale przód tył to chyba niekoniecznie,nie widziałem tego na żywo.Kdf gorzej wygląda ale chyba lepiej pracuje.Ciekawe jak porównanie cenowe bo KDF 3m tak ponad 25tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rolnik7252
      Witam od pewnego czasu planuję zakupić zgrabiarkę i spotkałem się z ofertą firmy: SIPMA (ZK 650 WIR) SAMASZ Z 2-780. Chciałbym poznać wasze opinie na temat tych zgrabiarek czy są one warte tych pieniędzy czy lepiej zainwestować w coś z zachodu ? Jeżeli ktoś posiada to chciałbym usłyszeć jego opinię na ten temat. Pozdrawiam
    • Przez samasz-ekspert
      Co myślicie o serii wozów paszowych OptiFEED? Na zdjęciach największy z serii - OptiFEED 2400HD





    • Przez igor10246
      Witam w styczniu startują dopłaty do małych gospodarstw i mam zamiar za nie kupić kosiarkę dyskową 2m i pytania mam do użytkowników kilka pytań
      - mam łąki które nie należą do najrówniejszych i która będzie wytrzymalsza
      - która konstrukcja jest mniej skomplikowana ( żebym nie musiał serwisu jakiegokolwiek wzywać)
      - i ogólnie która się lepiej sprawdzi przy bardzo bujnej trawie ( tereny mokre łąki bardzo wydajne )
      mam 3 kandydatów 
      - pronar pdk 210/220
      - samasz samba 200
      - unia group alka L
       
       
    • Przez Lukaszagrobiznesmen
      Nabyłem używaną kosiarkę Samasz bez orginalnego wałka odbioru mocy.
      Czy użytkownik podobnej kosiarki mógłby wskazać jaki wał jest w jego kosiarce( ile Nm,z jakim sprzęgłem, długość)
      Jest to kosiarka:
      -czołowa
      - siedmio dyskowa
      -o szerokości 2,9m
      -ze spulchniaczem
      rok produkcji 2001
      nr produkcji ok 0009 czyli od tego czasu wprowadzono wiele modernizacji
       
      kosiarka bardzo podobna do Samasz KDF 300 SL
       
      Dodam że w owej kosiarce nie ma żadnego zabezpieczenie przeniesienia napędu listwy tnącej dlatego potrzebny jest wał przekazu mocy z odpowiednim sprzęgłem np(ciernym lub ciernym i kierunkowym)
       
      Mile widziane komentarze od użytkowników podobnej kosiarki nawet innej marki

    • Przez Fugeo
      Witam wszystkich
       
      Mam takie pytanko. Mając do wyboru takie zestawy:
       
      I zestaw:
      Kuhn GMD 280 Kuhn Haybob 360 II zestaw
       
      SaMASZ Samba 240 SaMASZ Z350 Pronar PWP 530  
      To który zestaw byście wybrali i dlaczego akurat ten?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj