Polecane posty

Rolnik7252    3

Witam od pewnego czasu planuję zakupić zgrabiarkę i spotkałem się z ofertą firmy: SIPMA (ZK 650 WIR) SAMASZ Z 2-780. Chciałbym poznać wasze opinie na temat tych zgrabiarek czy są one warte tych pieniędzy czy lepiej zainwestować w coś z zachodu ? Jeżeli ktoś posiada to chciałbym usłyszeć jego opinię na ten temat. Pozdrawiam

Rolnik7252    3

Gwiazdową mam aktualnie :) Myślałem jeszcze nad zgrabiarkami pottinger TOP 421 A TOPTECH PLUS i nad CLAAS LINER 500 ich cena to ok 40 tyś. Sipma 48 tyś a samasz 55 tyś ceny są zbliżone ale te polskie są dużo większe. Co do jakości to do zachodnich marek nie mam wątpliwości bo posiadam maszyny pottingera i jestem zadowolony ale jestem ciekawy jakości tych polskich zgrabiarek.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bolo77
      Witam. Ostatnio zakupilem prase sipma farma 2 ale zauważyłem że po podniesienu klapy komory ona sama mi opada. Musze ja blokowac na rozdzielaczu inaczej opadnie.  Czy to jest normalne ?
    • Przez Kondzio342
      Witam. Mam koledzy pytanie czy moge rozdIelacz ktory steruje w ciagniku podbieracz - komora wyrzucić i podlaczyc bezpośrednio do ciagnika na trzy przewody u sterowac z ciagnika???
    • Przez panmino
      Zamierzam kupić zgrabiarkę dwukaruzelową grabiącą na bok. Trafia się Claas Liner Twin 650. Ma ktoś na forum taki sprzęt? Jakieś opinie posiadaczy? Pozdrawiam wszystkich zielonkowców  
    • Przez tomacha001
      Sprzedam prasa sipma 91 rok stan idealny 
      5500 zł do negocjacji nr telefonu 603 785 709 lub priv lokalizacja Ciechocinek okolice 

• Przez adamek1942
      Witam pogoda nie dopisuje więc trochę remontu hyh mam pytanie czy jest sens wywalić część łańcucha zwijającego tego z prętami i kupić kilka ogniw naprawczych żeby ten łańcuch naciągnąć na te 5-10 mm od czoła tej śruby do płytki napinacza ??? bo skończył się naciągacz już ;] proszę o podpowiedzi ,chociaż żeby połowę tego luzu zmniejszyć

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.