Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Nabyłem używaną kosiarkę Samasz bez orginalnego wałka odbioru mocy.

Czy użytkownik podobnej kosiarki mógłby wskazać jaki wał jest w jego kosiarce( ile Nm,z jakim sprzęgłem, długość)

Jest to kosiarka:

-czołowa

- siedmio dyskowa

-o szerokości 2,9m

-ze spulchniaczem

rok produkcji 2001

nr produkcji ok 0009 czyli od tego czasu wprowadzono wiele modernizacji

kosiarka bardzo podobna do Samasz KDF 300 SL

Dodam że w owej kosiarce nie ma żadnego zabezpieczenie przeniesienia napędu listwy tnącej dlatego potrzebny jest wał przekazu mocy z odpowiednim sprzęgłem np(ciernym lub ciernym i kierunkowym)

Mile widziane komentarze od użytkowników podobnej kosiarki nawet innej marki ;)

post-58995-0-72419300-1484777410_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

wildagro12    3

Więc może podzielisz sie na forum parametrami tego sprzęgła?

Sam kupiłem kosiarkę dyskową 3m niemeyer bez spulchniacza i bez wałka i teraz muszę dobrać jakiś wałek.

Do tej kosiarki przewidziany jest wał o symbolu - MIWB-085-000 , ze sprzęgłem ciernym , moment - 1200 Nm ., długość L= 850-1177 mm.

Cena 1050 zł netto. W razie pytań lub ewentualnego zamówienia proszę o kontakt z działem części zamiennych SaMASZ - tel.: 85 664 70 43, 502 710 702. Dodatkowo link do instrukcji obsługi: http://www.samasz.pl/kosiarki-dyskowe/kdf-kosiarki-czoowe#instrukcje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arto96
      Witam. Czy w Proximie 85 Plus jest jakaś regulacja sprzęgła ? Objaw jest taki, że sprzęgło zaczyna ciągnąć. Po wciśnięciu sprzęgła, zaczyna powoli się toczyć do przodu jakby dobrze nie wysprzęglał. Pompka i wysprzęglik pracują poprawnie, wycieków nie widać. Szukałem klapki ale nigdzie nie widać dostępu do sprzęgła.
    • Przez silentowy
      Pytanie do ludzi którzy korzystają z 1000 obrotów  i kosiarki rotacyjnej. Czy ktoś korzystał z takiej kombinacji czyli MF 675 z 1000 obrotów i rotacyjna 1,65m według katalogu zapotrzebowanie minimalne 22kW a takie zalecane minimalne 28kW a masik ma 50. I tu się rodzi pytanie czy nie zajadę womu?
    • Przez Mati_claas86
      Witam. Koledzy mam pytanie zdemątowałem sprzęgło i wyjołem tarczę  i czy teraz trzeba je regulować czy można złożyć tak jak było?
    • Przez rzymek98
      Witam. Musze kupic kosiarke, i jaka bybrac? Samasz, Talex? Jakie Mcie opinie o nich? Szeroskosc 1.85. Prosze o opinie posiadaczy
    • Przez marcinl43
      witam, mam pewien problem. Przy włączaniu WOM słychać zgrzyt taki. można to zlikwidować? . Druga sprawa jak zatrzymać wałek bo naciskam sprzęgło i się nie zatrzymuje ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.