Arekb

Rozsiewacz RCW zmiana kierunku obrotu tarcz

Polecane posty

Arekb    0

Witam, może wie ktoś jak zmienić obroty talerzy przy rcw aby kręciły się w odwrotnym kierunku co do oryginału , z góry dziękuje za pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arekb    0

No właśnie tak stare Rcw miały inna przekładnię i kręciły się do środka ale takiej już nie zakupi a przy tych nowszych niemam pomysłu jak to odwrócić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias95    80
to trzeba by było pobawić się troszkę i skonstruować własną prostą przekładnie. A co daje odwrotny kierunek obrotu tarcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karol210589
      Szanowni koledzy. Post na prośbę kolegi ale bardzo proszę o pomoc. Kolega kupił rozsiewacz Kvernelanda ale nie ma do niego instrukcji. Rozsiewacz nie posiada nalepek żadnych jedynie tabliczkę znamionowa która wysyłam pod postem. Rozsiewacz posiada wagę i sterownik. Proszę o pomoc...
      Dodam że na stronie internetowej nie znalazłem instrukcji, również dealer nie wykazał się odpowiednią kompetencją. Gdy np potrzebowałem instrukcji w języku polskim od Hardiego wystarczył jeden telefon do serwisu głównego i dostałem na email w formie pdf.



    • Gość
      Przez Gość
      Sprzedam polski rozsiewacz 600 l z plandeką. Skrzynia wykonana z nierdzewki. Rozsiewacz nabudowany na ramę z kołami więc nadaje się do małego ciągnika.  3800 do negocjacji 
      Kultywator polski 3 m z wałkiem strunowym . 2000 do negocjacji 
      Zainteresowanym podeślę zdjęcia 
    • Przez Julo03108
      Witam, czy da się wgrać menu w języku polskim w kombajnie Massey Feruson 34 lub Dronninborg? Jeśli się da to czy znacie osobe/ firme która zrobiłaby takie "czary" Jeśli wiecie coś na ten temat piszcie w komentarzach
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez Domek96
      Gdzie znajduje się czujnik sygnałów obrotów w renault 75.14
    • Przez kamil100691
      Może ktoś doradzi który rozsiewacz wybrać  ma mieć pojemność 1200l zbiornik i elementy rozsiewające z kwasówki cena zbliżona obydwóch
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj