kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

VixLovelas    0

uszczelki nic nie dały bo wymieniałem je.

 

 

wiem juz gdzie wada jest położyłem sie pod nim i leje sie z korka muszę go odkręcić i taką podkładke mam to założe...

 

 

Po co go rozpoławiałeś 2 razy?????

 

 

Wcale c 330 nie zdycha prędzej niż T25 odkąd zmieniem chłodnice wstawiłem termostat to chodzi jak przczółka i nie wchodzi na czerwone pole nawet w rotacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

mnie sie nic nie dzieje ze zwolnicami w ciapku suchutkie :) a co do zdychania to myśle że t25 zdycha szybciej sąsiad ma to wiem z rotką tą najmniejsza to tyka pomału choćby żółw a ciapkiem na 3 terenowej i przy odp. obr. to śmigasz że hej przynajmniej chodzi mi o wersje "M"


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendtrisix    32

JA mam władka ciągnik już stary był pierwszy w wiosce i niestety stoi w garażu wysiadła mi pompa paliwowa. Jest jeszcze jedna wada T25 niema wyjść hydraulicznych. Ale wracając do pompy wiecie ile może kosztować nowa w sensie używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

Rozpoławialismy go 2 raz bo robilismy kapitalny wymienilismy sprzegło i pod gurke wyjechac nie mugł i musielismy sami dotrzeci tarcze bo stara tarcza była tak zjechana ze nity juz rowki porobiły ale puzniej to juz miał kopyto ciagnik nie mój, był strasznie był wytyrany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VixLovelas    0

No dziś właśnie dokończyłem ustaleń z ojcem i dziadkiem o remoncie ciapka oczywiście nie silnika tylko wizualny....kabinke bede robił,poprawiał błotniki z tyłu oraz malowanie....

 

projekt kabiny już mam w głowie...

 

silnik jest 3 rok po generalce ale wał nie był szlifowany i narazie nie potrzebne mu to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

ja mam wladka kiedys mialem c-330 i ale c-330 i sprzedalismy i mi bylo obojetnie czy wsiadlem na ten czy na ten obydwa chodzily w tych samych maszynach i wladek chodzil z simpa z-224 i to samo bylo co i c-330 ;[ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skibowyplug    0

mam pytanie ,ile koni mechanicznych ma t25 ,bo mój wujek mówi ,że 27 a ja na tabliczce znamionowej na rusaku przeczytałem 22.5kw czyli dokładnie 30.5 konia i uważam ,że ma tyle?

i jescze jedno ile uciągnie rusak a ile c330 ,mój dziadek właściciel t25 mówi ,że kiedyś ciągnął nim 10 ton dwie przyczepy po 4tony plus one same i na prostej szedł tylko pod górke duzy problem ,troche trudno mi w to uwierzyć bo widziałem jak ciągnął mój wujek t25 5ton i miał ciężko ,a ile uciągnie c330 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

Ja pamiętam czasy jak 330 targała dwie przyczepy z ładunkiem 8 ton. Ale kto tu mówi, że w transporcie latał na 6 biegu, 5 bieg i gaz do blachy :D Teraz gdy jest mocniejszy ferdek to nie ma takiej potrzeby z dwiema przyczepami, ponieważ słabsze plony i mniej na skup idzie.

A Władek to z tego co wiem, to miał moc różną od wersji. od 25 do tych 30KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miecho123    4

nom tez słyszałem że miały róznie z mocą

Wladymirce miały różne skrzynie (ja znam trzy) stąd pewnie różnice w uciągach. Mój stryj miał Władka z roku 82 (skrzynia jednodziwigniowa), mój natomiast z roku 87 (dwie dziwignie). Stryjka ciągał lepiej chociaż mój był cięższy (kabina). W rejestracji stryjka wpisana była pojemność silnika 1700 ccm, a w moim 2000 ccm. Jak robiliśmy remonty to części w silniku były takie same. Książki podają moc od 25 do 30,5 kM. I kto ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skibowyplug    0

jeżeli na traktorze mojego wujka jest na tabliczce znamionowej 22.5kw czyli 30.5km to czy to jest jego moc?bo mój wujek się kłócił ze mną i mówi ,że ma 25koni a to nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Książki podają moc od 25 do 30,5 kM. I kto ma rację.

Do 1979 roku 25 km potem miały 31,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

Ja proponuje c-330 dużo ich jest ]

łatwo znaleść do nich części


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym doradził ciapka bo miałem i wiem co potrafi a co do ruskiego to chyba po to żeby trawe z łaki krowie wozic bow innej robocie to go nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skibowyplug    0
ursus c-330 jest lepszy,silniejszy i wygodniejszy w obsłudze

 

w czym jest lepszy jedynie silniejszy czyli ma większy uciąg ,wygodniejszy to jest rusak ,bo ma większą bardziej komfortową kabine a obsługi to ani jeden ani drugi nie ma dobrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markmajster    0

No własnie sam posiadam t25 i wiem że pali mało na około 20 litrach załadował i rozładował 100 bel słomy i nawet 10 litrów nie spalił i w turze lepszy przynajmniej mój 2 wajchowy bo tamta wajcha jako rewers działa to na pewno lepiej i wygodniej. t25 jest łatwy w naprawie już kilka razy go remontowałem i bez żadnych konsultacji. A co do wytrzymałości mój ma 35 lat i bez żadne kapitalki i uciąg ma tak jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj