Nowinsky

Pług Unia Grudziądź

Polecane posty

Nowinsky    0

Witam.

 

Zabieram się do remonciku/renowacji pługa. Czy może ma ktoś dostęp lub widział gdzieś w sprzedaży laklejki firmowe Uni Grudziądź? :D

Niby nie jest to niezbędne do pracy ale fajnie by było mieć :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

kolego na allegro dostaniesz takie bezproblemu...


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baza18    9

w tej chwili akurat nie ma oferty na allegro bo sie skonczyła aukcja - ale zagladaj to gwarantuje ze dostaniesz z UNI nalepki jakie chcesz. ;[


Baza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

mam taka informacje dla ludzi ktorzy przymierzaja sie do kupna nowych orginalnych elementow robocych z UG.

 

nie kupujcie oryginalow bo nie warto...zuzywaja sie wolniej ale znacznie lepiej jest kupic podroby bo wyjdzie taniej :D

 

to taka anegdotka z zycia i nie dajcie sie nabrac ze im drozsze tym lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ja mam 3 rok oryginał i nie ma śladu zużycia ani na odkładniach ani na piersiach. A na podróbach hmm połowa ceny ale po 3 latach mogłem wyrzucić :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Macie racje droższe są dużo lepsze miałem podróby to zdzierały się niesamowicie i do tego nie chciały się zagłębiać. Teraz ma z UG już 4 rok i nie ma z nimi problemów- pług się zagłębia a wcześniej ile byś nie powiesił ciężaru na nim to i tak wylezie na wierzch :P

Najważniejsze aby lemiesz miał "dźub" i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Panowie mam pytanko może się ktoś orientuje , potrzebuje ścinacze listwowe do pługa unia grudziądz atlas Mój odnośnik czy ten ścinacz to jest do tego pługa czy do zwykłej zagonuwki ale model atlas (nie pług model atlas tylko ścinacz model atlas tak jak w opisie tego ścinacza "model:Atlas " ale co model atlas pług czy ścinacz?) bo chce zamówić i jak kurier do domu przywiezie to nie będzie odwrotu . Albo jakieś namiary jakiś link do zamienników takiego ścinacza (jakby ktoś miał) pytałem w agromie to powiedzieli że nie wiedzą i zamówić się nie da ;) . Aha i jeszcze jedno żeby założyć ten ścinacz potrzebny jest uchwyt czy normalnie przykręca się go do piersi jak w starszych pługach?


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Dzisiaj przyszły uchwyty do mojego atlasa orginał ze sklepu grudziądzkiego*takie coś i ten uchwyt nie pasuje do tego ścinacza O ile sam uchwyt wydaje mi się miód malina (coraz bardziej zaczyna mi się podobać ta marka :D ) to ścinacze już nie za bardzo będzie trzeba je trochę wygiąć bo nie leżą dobrze na tym uchwycie i dziurkę nawiercić w innym miejscu i powinno być w miare :D

A całego zamieszania by nie było jakbym miał instrukcje obsługi którą pożyczył sobie ode mnie jeden koleś , jakieś 3 lata temu i ślad po nim zaginął :) ( znaczy sie nie martwie sie o kolesia ja sie martwie o moją własność w postaci owej instrukcji :D )


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Andrzej ciesz się że w ogóle miałeś takową instrukcje bo ja kupuje maszyny które są w produkcji a jeszcze nikt nie zdążył napisać do nich instrukcji np. pług obrotowy Ibis 5Vario z wałem Terra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj