Skocz do zawartości
Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

jaro    163

Jak ktoś ma "n"-kę recordera to polecam koncert pożegnalny Simply Red-chyba już czwarty raz oglądam :D .

andrzej612b    86

Pamiętam gdy byłem dzieckiem - u mojej babci w kuchni wisiał napis "gdzie słyszysz śpiew , tam wchodź - tam ludzie dobre serca mają - źli ludzie - wierz mi , ci nigdy nie śpiewają " pozwolicie że na tym zakończę .

Cinek8541    75

http://youtu.be/hjf0ChtebnI nie moglem się powstrzymać :ph34r:

a propo's otrzymanego ostrzeżenia od jednego z moderatorów...skomponowaną przeze mnie doń wiadomość zamieszczam tutaj bo do niego wysłać się nie da :

"Jakie wzajemne nabijanie sobie punktów? Jak mi się coś podoba to strzała w górę,nawet mi przez myśl nie przeszło to za co dostałem ostrzeżenie.Jeszcze jedno-skoro wszyscy trzej dostaliśmy po ostrzeżeniu to dlaczego tylko u mnie jest to widoczne?Jeżeli za takie coś chcecie karać to powodzenia...długiego i szczęśliwego żywota wam(forum) nie przewiduję.."

A chciałbyś żeby inni widzieli też Twoje ostrzeżenia? Każdy widzi tylko swoje więc to logiczne że nie możesz zobaczyć kto za co ma ostrzeżenie.

Ostrzeżenie dostałeś zgodnie z taryfikatorem http://www.agrofoto.pl/forum/topic/14455-taryfikator-kar a już dawno była mowa o karaniu takich "towarzystw wzajemnej adoracji" które wzajemnie sobie punkty za każdy post dają. Przy nie znasz taryfikatora to nie miej później pretensji że dostajesz ostrzeżenie za coś o czym nie wiedziałeś że jest zabronione

andrzej612b    86

W związku z tematem " Jakiego utworu obecnie słuchacie ?" pozwolę sobie powiedzieć że wszelkie oskarżenia wysunięte przez moderatorów o to że naszym zamiarem( innych kolegów tak że ) było nabijanie punktów ( mnie do niczego nie potrzebnych ) uważam bez zasadne , zawsze myślałem że mój staż na forum do czegoś zobowiązuje - mnie jak i innych ........... dlatego poproszę o wypisanie mnie z tego forum o to też poproszę osobno moderatorów .

gregorius    123
Napisano (edytowany)

radio GaZETa Wyborcza kolejne g***o michnika nie słucham i nie zamierzam w przyszłości, z radia jedynie 3 lub ewentualnie 4

Ejże kolego, nie przesadzasz z tym słownictwem?

Edytowano przez MAT912

gregorius    123

Ejże kolego, nie przesadzasz z tym słownictwem?

jak można szambo perfumerią nazywać, no raczej nie można, toteż tego słowa użyłem, czerpie przykład z "elit" naszego kraju :) a ono aż takie wulgarne nie jest, no mogłem użyć kał lub kupa ewentualnie stolec nie pomyślałem :)

mariuszd93    489

To wolny kraj @ gregorius i każdy może słuchać co chce :P twojego gustu raczej za wiele osób nie podziela bo mało jest fanatyków :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się