Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grzesiu09091987

Co sądzicie o ciągnikach marki TYM np.T1003 lub podobnych?

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

a8185    25

daj spokój to chińska jednorazówka jak sie popsuje to juz sie tego nie naprawia. ;)

plastikowe panewki, drewniany tłok i zamiast pierścionków skórka od boczku ;):P

a tak na serio to nie radził☼bym sie w to pchać. nie znam tej marki ale szybko sie pojawila i szybko zniknie a ty zostaniesz ze szmelcem w garsci,

lepiej kup coś sprawdzonego

Na razie nic nie kupuje.Dzisiaj zobaczyłem tak z zewnątrz ładny nawet w kabinie bajerancko ;) .Ale made in China.

a co do tłoków to mogą być grabowe-lepiej uszczelni cylinder jak napęcnieje ;)

a8185    25

tak nie wolno sie sugerować. nawet produkt z napisem made in usa moze byc chinski. prawo rynkowe jest takie, zeby wprowadzić np ciągniki na rynek z plakietką made in .... (jakieś państwo) wystarczy aby 10% tego produktu pochodziło z tego panstwa, a 90% moze być z innego panstwa np z chin. :)

a po tym zeby rozpoznac czy to chinskie czy trzeba spojrzec na jakość i dokładność wykonania, i cenę itd. :)

Ostatnio każdy duży koncern otwiera fabryki w Chinach. Globalizacja :).Te ciągniki TYM nawet z zewnątrz ładne, tylko ciekawe jak z zawartością?

piotrek30    0

widziałem ten ciągnik na Agro Show i ten ciągnik ma ehr, klimatyzację i wogóle był dobrze wyposażony

KRZYSZTOF78    0

Cena tego TYM-a to 177tys.brutto.Pytałem w biurze w Agromie Lublin ale to marka egzotyczna więc szybko pewnie zniknie z rynku

ursus3502PL    2

widziałem na targach go , wyposarzenie kusi ale niewiadomo jak z cześciami , marka mało znana , konstrukcja też mało znana moze odwarzny się trafi i kupi bo w końcu do odwarznych świat należy :D

Trzeba być odważnym żeby kupić taki ciągnik, wyposażenie kusi. Gdyby było pewne że będzie długi czas na rynku można by ryzykować, kto wie możliwe że to całkiem dobry sprzęt, osobiście bym nie kupił nowość w dodatku u nas niesprawdzona.

rino    1

JA widzialem ten ciagnik w bednarach i wyglada na dosc dobrze zrobiony, tylko jego cena jest tak wysoka ze mozna juz kupic jakis zachodni. Ale jak narazie nikt go nie ma w poblizu.

tasiorro    9

Przypomnijcie sobie jak było z autami kia i hyundai.Kiedys wysmiewane a dzis?Szkoda ze oceniacie a tak na prawde niewiele o nich wiecie.Moze gdyby importer bardziej postawił na promocje marki,a maja tez w ofercie Lindner i to o czyms swiadczy.

Jack74    0

Ostatnio nawet był test tych ciągników w Agromachinie na TVN TURBO. Nawet je zachwalali

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować