Skocz do zawartości

Ursus'y NEXT-GENERATION


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a widzieliscie co zrobili z najwiekszej odlewni w europie odlewnia ursus w lublinie jeeeny jak byscie zobaczyli to byscie sie z zalu popłakali cała odlewnie na zlom sprzedaja rozbieraja po kawałku i sprzedaja . a jest do kupna teraz cała konstrukcja podobno tylko brakuje blch wszystko jest słip[y uprzeze wszytsko a jakie słupy z daleka takie wielkie a z bliska jakie by były

blacha z tej odlewni lezy u mnie na podworzu, okrece ją garaż...

Opublikowano

tak dla jasności 8024 jest już w sprzedaży cena około 160 tys brutto

a w drugim kwartale tego roku ma wejść 8034 ze skrzynia 40/40 i elektrohydraulicznym rewersem i 6834 skrzynia 24/24 tez z elektrohydraulicznym rewersem

zobaczymy co one będą warte

Opublikowano

Ja od siebie chcę dodać że 8024 już staniał i obecnie kosztuje około 150 tys brutto a to pewnie dopiero początek spadku cen :D

 

I co powiecie?? Jak na takie parametry i wyposażenie cena jest całkiem całkiem :)

Opublikowano

Brakuje jeszcze opini użytkowników. Ale jak by były pozytywne to te maszyny powinny miec rwanie. Napewno jeszcze od tych 150tyś można coś jeszcze utargować i wtedy naprawdę konkurencyjna cena będzie.

Opublikowano (edytowane)

Potwierdzam wypowiedz kolegi wyżej :)

 

A co do 150 tys za 8024 to wydaje mi się że przynajmniej 5 a może nawet do 10 tys można jeszcze urwać a więc schodzimy do 140 :D

Edytowane przez kedziorek
Opublikowano

Koledzy chwalmy swój produkt nie w Na Polskich Polach robi Ursus a nie jakis zachodniak albo Czech. Bo oni nas dymaja, chwalmy swój produkt krajowy, przy kupnie dla polskiego chłopa napewno dadzą jakies rabaty. Niech sie Ursus rozwija kazdy Polski rolnik zaczynał od C-330 albo od C-360 i nikt nie narzekał były to ciągniki niezniszczalne topione katowane i nic im nie było. Zaden zachodni tyle nie wytrzyma. Tak samo jak Polskie Bizony robiło się nim dzień w nocy silnik pracował na okrągło i szlo jak czołg , Do tej pory mam Supre . Sasiąd ma nowego New Hollanda mowi że jak jest zbyt mokre zboże to komputer mu nie pozwala kosić. Pozatym dostepność części pod dostatkiem. Polski Rząd powinien pierdzielnoć embargo na zachodni sprzęt rolniczy i chwalić to co swoje. Naprawde mam możliwości mamy fachowców wykorzystajmy to, niech na zachodnie Żydostwo i południowe Nie zje . Pozdrawiam Poslkich Rolników

Opublikowano (edytowane)

Popieram wypowiedź wyżej dzisiaj nastał jakiś głupi nawyk polskich rolników co mają możliwości kase i hektary jak zaczynają myśleć o kupnie nowego ciągnika no to odrazu jest jakikolwiek byleby to nie był nasz URSUS no i tu polski rolnik sam dokłada rękę by URSUS nie mógł się sprzedać na rodzimy rynek. To jest poprostu strzał sobie w kolano :-( . Jak Polski rolnik zacznie odnowa kupować rodzimy sprzęt a nie tą zachodnią propagandę ,to fabryki też będą mogły się odradzać i konkurować z zachodnimi .A w Polsce zacznie pracować polak w fabryce przy polskim produkcie bo narazie jest z tym kiepsko no ale kto ma na to duży wpływ właśnie my sami . Mentalność polaków musi się zmienić trochę by patrzeć bardziej pozytywnie na swoje a nie tylko z maślanymi oczami na zachodnie . Przecież zachód nam wszystkim cały czas smaruje miodem by tylko ich sprzęt kupić bo bronią swoją sprzedaż i zyski a my jak idioci pchamy w ich portwele kolejne tysiące € . Brawo Polacy brawo :-(

Edytowane przez klj
Opublikowano

bo oni myslą że jak zawołają 10-20% mniej za jakiś tam sprzęt w porównaniu do zachodu to już mogą to zrobic z gównolitu... Niech ta cena bedzie podobna do tej zachodniego producenta, zastosują porządny materiał to i tak zarobią więcej bo przecież u nas siła robocza podobno tańsza niż na zachodzie

Opublikowano

Panowie dawniej sie kradło panstwo a teraz sie kradnie ludzi taka prawda, taka mentalnosc ludzi jest. Mało kto ma jeszcze honor byle by przykombinowac i wgl. No ale w dzisiejszycz czasach to fakt honor do kieszeni trzeba chowac i to dosc czesto bo by ci ludzie i urzedasy dupe wygryźli co do tych ursusów to nie wiem czy bede miał przekonanie dawniej byle co by nie wychodziło to było na koncu taśmy kontrola jakosci a dzisiaj ? w którym zakładzie macie kontrole jakosci byle opchnac bo masówka dawac małe gwarancje byle by sie hajs zgadzal tacy duzy gospodorze to moze i by kupili te ursusiki ae jak sie zastanowia ze maja co drugi tydzien jechac do serwicu no to Panie sory

Opublikowano

bo oni myslą że jak zawołają 10-20% mniej za jakiś tam sprzęt w porównaniu do zachodu to już mogą to zrobic z gównolitu... Niech ta cena bedzie podobna do tej zachodniego producenta, zastosują porządny materiał to i tak zarobią więcej bo przecież u nas siła robocza podobno tańsza niż na zachodzie

Crystal traktor robi na niemieckich podobno dobrych częściach i z 5 sztuk na rok rolnikom sprzedają.

 

Panowie dawniej sie kradło panstwo a teraz sie kradnie ludzi taka prawda, taka mentalnosc ludzi jest. Mało kto ma jeszcze honor byle by przykombinowac i wgl. No ale w dzisiejszycz czasach to fakt honor do kieszeni trzeba chowac i to dosc czesto bo by ci ludzie i urzedasy dupe wygryźli co do tych ursusów to nie wiem czy bede miał przekonanie dawniej byle co by nie wychodziło to było na koncu taśmy kontrola jakosci a dzisiaj ? w którym zakładzie macie kontrole jakosci byle opchnac bo masówka dawac małe gwarancje byle by sie hajs zgadzal tacy duzy gospodorze to moze i by kupili te ursusiki ae jak sie zastanowia ze maja co drugi tydzien jechac do serwicu no to Panie sory

Skąd słyszałeś że nowego ursusa 2 tygodnie po zakupie ktoś do naprawy zaprowadził?

Opublikowano

Sprzedawcy konkurencyjnych firm nie są wiarygodnym źródłem informacji. Nie twierdzę, że taka sytuacja nie miała miejsca jednak do historii opowiadaniach przez konkurencję trzeba podchodzić z dużym dystansem ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez kubaa3p
      Cześć, chce się dowiedzieć czy ursusy 4514/5314 były produkowane na kwadratowych światłach z przodu z normalnymi starymi kabinami. Czy był to odrębny typ świateł zarezerwowanych tylko do typu agro.
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez rbtm
      Witam, 
      Jaki klucz idzie żeby odkręcić koło pasowe w Perkinsie 3p? Jakiś calowy? Chciałem wymienić uszczelniacz. 
      Dzięki i pozdrawiam! 
    • Przez Mrsysli
      Witam otóż wziąłem się ostatnio za ustawianie kąta wtrysku w moim perkinsie, kiedy paliwo pojawia się na pierwszej sekcji to na kole zamachowym do kreski ustawienia kąta wtrysku brakuje trochę obrotu obracałem pompę w jedną stronę do końca w drugą stronę do końca no i nie da się tego kąta wtrysku ustawić tak jak trzeba. Wyjąłem pompę na stół i ustawiłem wedle zaleceń pana z filmiku do którego link podaje
      Kiedy próbowałem pompę włożyć z powrotem na ciągnik klin na kole zębatym przy rozrządzie nie pokrywa się z wyciętym miejscem na klin w pompie brakuje około 30 stopni obrotu koło zamachowe ustawione na GMP. Czy jest to możliwe aby ktoś kiedyś rozbierał ten ciągnik i źle złożył to koło zębate na które nakłada się pompę? 
       
    • Przez Fraanekkk
      Witam kupię oponę Stomil kormoran land pro 14.9 28 rozważę każde propozycje 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v