Skocz do zawartości

Ursus'y NEXT-GENERATION


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem Ursusowi nie uda sie zrobic dobrego ciagnika, a nawet jak zrobia to ciezko bedzie powrocic na rynek, bowielu woli kupic zachodnią sprawdzona konstrukcje, niz ursusa ktory teraz jest w cenie zachodnich marek, wiec po co eksperymentować.

Opublikowano

Nie te ursusy nie są już produkowane z powodu kosztów montowania w nich oryginalnego PERKINSA . Ale mój sąsiad kupił 6024 dobrze chodzi i nie narzeka :P

te ursusy nie sa produkowane bo ich silniki nie spelnialy normy euro 3

Opublikowano

To źle słyszałeś kolego. Tak jak pisze mekiss wycofano je z produkcji z powodu norm spalin, a w zamian mają być sprzedawane ursusy 5524 również z oryginalnym silnikiem perkinsa tyle, że owe nomy spełniającym.

Opublikowano

I podobno 5524 ma skrzynie 8x8 z rewersem mechanicznym :) :) szkoda ze nie produkują juz 6024, :) wstawił by juz Ursus skrzynie 12x12 z MF 390 po małych przeróbkach i byloby elegancko.

Opublikowano

w planach jest juz skrzynia 24x24 z rewersem elektrohydraulicznym czyli pewnie w 2010 roku ukaze sie jakis nowy model ciagnika z taka skrzynia, a moze nawet bedzie to juz ciagnik o mocy okolo 200 KM :)

Opublikowano

URSUS 6824 Mido - Ursus jako jedyna firma na świecie szybciej zmienia modele a niżeby sprzedaje, rok temu kazdy pisał o 7524 którego juz nie produkują a tu na jego miejsce wpada 6824 ;), mam jednak nadzieje ze ta firma stanie na nogi - tak nawet z sentymemtu do tej marki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez kubaa3p
      Cześć, chce się dowiedzieć czy ursusy 4514/5314 były produkowane na kwadratowych światłach z przodu z normalnymi starymi kabinami. Czy był to odrębny typ świateł zarezerwowanych tylko do typu agro.
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez rbtm
      Witam, 
      Jaki klucz idzie żeby odkręcić koło pasowe w Perkinsie 3p? Jakiś calowy? Chciałem wymienić uszczelniacz. 
      Dzięki i pozdrawiam! 
    • Przez Mrsysli
      Witam otóż wziąłem się ostatnio za ustawianie kąta wtrysku w moim perkinsie, kiedy paliwo pojawia się na pierwszej sekcji to na kole zamachowym do kreski ustawienia kąta wtrysku brakuje trochę obrotu obracałem pompę w jedną stronę do końca w drugą stronę do końca no i nie da się tego kąta wtrysku ustawić tak jak trzeba. Wyjąłem pompę na stół i ustawiłem wedle zaleceń pana z filmiku do którego link podaje
      Kiedy próbowałem pompę włożyć z powrotem na ciągnik klin na kole zębatym przy rozrządzie nie pokrywa się z wyciętym miejscem na klin w pompie brakuje około 30 stopni obrotu koło zamachowe ustawione na GMP. Czy jest to możliwe aby ktoś kiedyś rozbierał ten ciągnik i źle złożył to koło zębate na które nakłada się pompę? 
       
    • Przez Fraanekkk
      Witam kupię oponę Stomil kormoran land pro 14.9 28 rozważę każde propozycje 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v