Zaloguj się, aby obserwować  
Bizon1234

Ile kosztuje Forterra 105

Polecane posty

DebyFarmer    26

Uważam, że forterra 105 to ok. 170tyś, a 95 to ok. 140tyś, ale mogę się mylić :D


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WojtuSS    0

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/14004-ceny-ciagnikow/page__hl__ceny%20ci%C4%85gnik%C3%B3w__st__3300

 

^Jest temat dotyczący cen ciągników - mogłeś zapyatć w tym temacie.

 

 

A tak poza tym:

PROXIMA POWER 85 rok prod.2010r 135.000 PLN brutto -

ZETOR PROXIMA 85 slim 2010 r. - 111.990 pln brutto -

ZETOR PROXIMA 85 20010 r. - 114.500 pln brutto -

ZETOR FORTERRA 125 - 2010r. 164.900 pln brutto -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Oj chyba zetory zdrożały w ostatnim czasie.Także trzeba doliczyć do tych cen jakieś 5 tysiaków...No chyba że to jakiś dobry dealer.Wojtuś co to za dealer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

Siedlecki dealer za Forterre 95 policzył sobie 140 tys brutto tak więc jak widać można znaleźć zdecydowanie taniej niż w folderze :D


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duplo    0

Moim zdaniem zetora teraz nie opłaci się kupowac. w polsce jest wiele zetorów i dlatego zetor myśli sobie że może sobie podnosic ceny ile chce. teraz za te pieniądze można kupic np .case za te same pieniądze i otej samej mocy i z lepszym wyposażeniem.


"Nothing Runs Like a Deere" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

@Dupol- z całym szacunkiem ale w tym tygodniu byłem u dealera Case- coś co można porównać z zetorem forterrą 95km czyli jxu 95 wyceniono na ponad 180tys. W takiej sytuacji wolałbym JD 5090R. Dodam jeszcze, ze wspomniany JXU 95 z wyposażeniem jak ehr, oraz klima.

 

 

PS; nie wiem jak Wam, ale dla mnie Case to New Holland w innym opakowaniu.


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A może New Holland to Case w innym opakowaniu :) ?

Obie marki należą do koncernu CNH i należą do niego marki Case, New Holland oraz Steyr.

Firmy mają wspólne modele produkowane w tych samych fabrykach, które są inaczej wykończone i to wszystko, chociaż zdażają się modele nie pokrywające się we wszystkich markach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duplo    0

@Dupol- z całym szacunkiem ale w tym tygodniu byłem u dealera Case- coś co można porównać z zetorem forterrą 95km czyli jxu 95 wyceniono na ponad 180tys. W takiej sytuacji wolałbym JD 5090R. Dodam jeszcze, ze wspomniany JXU 95 z wyposażeniem jak ehr, oraz klima.

 

 

PS; nie wiem jak Wam, ale dla mnie Case to New Holland w innym opakowaniu.

 

Mam do dealera case 5km a do Zetora 20 więc jestem na bieżąco. U mnie tego case wyciągniesz ok 25 Tyś mniej i też ma klimę i przedni tuz i wom oraz szersze opony. Co do Johnego te chcę kupic 5100r. tylko z bogatym wyposażeniem i wycenili mi go na 228 000 tyś i go nie można porównywac z tymi markami bo to ciągnik z wyższej półki.


"Nothing Runs Like a Deere" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

Ciekawe rzeczy prawisz; Case JXU z klimą, ehr'em, przednim tuzem i wom'em w cenie forterry i to jeszcze taniej o 22tysiace ?

 

Podaj link bo takie rzeczy to chyba tylko w Erze :)

 

PS;JD5080R w wersji classic od lokalnego dealera za 162000zł brutto, JD5080R w wersji comfort za 189000zł brutto.

 

Bez wachania wybrałbym JD gdyby nie fakt 80km.


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj