Zaloguj się, aby obserwować  
Tomko96

Problem

Polecane posty

Tomko96    0

Słuchajcie . Czy w bizonie BS-5110 macie problem z sitami ?? Mi strasznie niedokładnie czyści :/

Sprawdzaliśmy i niby wszystko jest ok , ale gdy zobaczyłem pszenżyto... tyle było tam trawy i takich małych robaków . Co z tym zrobić ??


Pracuje na :
-Ursus 1614 , Ursus 912 , Ursus c-360 , Bizon BS-5110
Pozdrawiam gorąco :)
PS.Wszystkie fotki są moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomko96    0

A myślisz że nie pryskam ? Tyle kasy na top poszło i nici :/


Pracuje na :
-Ursus 1614 , Ursus 912 , Ursus c-360 , Bizon BS-5110
Pozdrawiam gorąco :)
PS.Wszystkie fotki są moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ustaw dobrze kombajn to nie bedzie ci syfu pchał do zbiornika.Sita poprzymykaj ,wiatru troche wiecej i bedzie czysto,chyba ze nalezysz do tych co kazde ziarko liczą i wola z syfem kosic byle tylko z tyłu nic nie wyleciało.Jak pryskasz to stosuj sie zalecen dotyczacych warunków pogodowych, i stosuj dobre srodki.Moj sasiad przez 10 lat tym samym Chwastoxem pryska co prawie nic nie bierze i potem sie dziwi ze przytulia rosnie. Najlepiej mieszac ze soba srodki i zmieniac co kilka lat bo chwasty sie uodparniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

A myślisz że nie pryskam ? Tyle kasy na top poszło i nici :/

ja nie mówie że nie pryskasz,może i pryskasz,trawa i te robaki to nie wina kombajnu,ta trawa to pewnie nasiona perzu lub stokłosy,tego żaden kombajn nie odwieje,jezeli by puszczał kłosy,słome, to można obwiniać za to kombajn lub a nawet kombajnste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Napewno nie ustawiles dokladnie kombajnu bo ja ustawialem poczatkowo z ksiazka a pozniej jak chcialem i kosilem i pszenice i owies i zadnego problemu nie bylo. Kazdy sie uczy na błędach, sadze, ze robaczkow i trawy nie powinno byc jak jest ustawiony tak jak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomko96    0

Ok dzięki wielkie :) Sprawdzimy :)


Pracuje na :
-Ursus 1614 , Ursus 912 , Ursus c-360 , Bizon BS-5110
Pozdrawiam gorąco :)
PS.Wszystkie fotki są moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Gabriel
      Witam mam prośbę do użytkowników kombajnu Bizon bs o spisanie ustawień parametrów Komputera chodzi mi dokładnie jakie wartości macie wpisane w Obwód koła, Szerokość robocza, Straty alarm itd. Pytam gdyż poprzedni właściciel namieszał w ustawieniach i teraz nie wiem co mam tam wklepać.
    • Przez Mateusz2415
      Witam poszukuje bizona bs do kupienia
    • Przez masa24
      Witam,
      posiadacie może wiedzę  ile tuleja ma wystawać ponad blok w tym silniku ??
    • Przez Daniel215
      Witam wszystkich. 
      Po kapitalnym remoncie silnika, po odpaleniu BS kopci na bialo plus może lekko niebiesko (dodam że dymu jest od groma) . Po rozgrzaniu stopniowo dym z rury wydechowej maleje, po rozgrzaniu (woda 55 olej 70) dymienie ustaje do zera. 
      Jedynie pompa wtryskowa nie była dotykana oraz wtryskiwacze (gdyż przed remontem było ok). Wtryskiwacze wsadzone na nowych miedzianych podkładkach-niektórzy zalecają montaż wtrysków bez podkładek. 
      Połączenie pompy wtryskowej nie odkręcane do remontu/nie przestawiane, a rozrząd jest na starych znakach. 
      Podejrzewam że problem leży w ustawieniu zaplonu/kata wtrysku, ale jak to sprawdzić?
      Czy jest jakiś mechanik który mógłby pomoc w tej sytuacji? 
    • Przez ZetorPower
      Witam przymiezam sie do kupna Bizona BS i mam problem bo mam do wyboru kilka sztuk i 2 z nich maja wytrzasacze i nie wiem co jest lepsze w tym kombajnie rotor czy wytrzasacz?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj