Agrotron155

Słyszeliście o nowych agroplusach??

Polecane posty

CzarnyBrat1    0

Zmiana polega przede wszystkim na wstawieniu silnika spełniającego normy EURO III sterowanego elektronicznie, kabiny czterosłupkowej no i jak widać na zdjęciu zmiana innych drobnych szczegółów. Teraz są modele mające silniki 3 cylindrowe turbo o mocy 60 KM (Agroplus 310) oraz 7O KM (chyba Agroplus 320) no i jeszcze silnik czterocylindrowy o mocy chyba 80 KM. Co do 310 jestem pewien tych informacji, ale za resztę nie dam sobie ręki uciąć bo nie interesowały mnie wiec nie pamiętam. Co do tego jak mi się podoba to odpowiem Ci za tydzień gdy go dostane bo póki co nie miałem okazji go testować i widzieć w pełnej okazałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ciagnik bardzo fajny tylko dlaczego go tak oszpecili!!! Nie widziałem na żywo, ale wygląda mi na karłowatego agrofarma, czy agrofarma z krzywego zwierciadła, agrofarma z agrotronem nie da się pomylić, ale ciągniki z takimi samymi kabinami do tego z tymi samymi maskami wygląda troche dziwnie taka niska długa maska i mniejsze koła, stara maska agroplusa była bardzo ładna i pasowała do małego ciągnika, szkoda że nie zostawili jakichś elementów ze "starej" stylistyki,

ps, w tych nowych agroplusach jest chyba jakaś nowsza przednia oś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0

Szczerze mówiąc to pierwszy raz zobaczyłem go wczoraj na AF i trochę się zawiodłem wyglądem. Owszem nowa kabina fajna, klimatyzacja nie wystaje już na dachu, duża widoczność, ale ta maska a dokładnie przejście miedzy maska a kabina wygląda paskudnie. Chcieli go upodobnić do większych modeli, pewnie miał wyglądać jak Agrotron w "pigułce" ale nie wyszło im... Co do nowej przedniej osi to za dużo nie wiem, nawet dealer nie wiedział zbyt wiele o tym ciągniku ponieważ to nowość, nie miałem okazji go nigdzie zobaczyć. Zdecydowałem się na niego sugerując się doświadczeniem i sukcesem "starego" Agroplusa. Zdążyłem się już zapoznać z prospektem, ja wszędzie mam napisane ze 310 ma 60 KM i taką też moc podawał mi przedstawiciel handlowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

czyli trzeba mieć nadzieję, że jego kolorowi bracia będą mili ładniejszy wygląd... :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

Szczerze mówiąc to pierwszy raz zobaczyłem go wczoraj na AF i trochę się zawiodłem wyglądem. Owszem nowa kabina fajna, klimatyzacja nie wystaje już na dachu, duża widoczność, ale ta maska a dokładnie przejście miedzy maska a kabina wygląda paskudnie. Chcieli go upodobnić do większych modeli, pewnie miał wyglądać jak Agrotron w "pigułce" ale nie wyszło im... Co do nowej przedniej osi to za dużo nie wiem, nawet dealer nie wiedział zbyt wiele o tym ciągniku ponieważ to nowość, nie miałem okazji go nigdzie zobaczyć. Zdecydowałem się na niego sugerując się doświadczeniem i sukcesem "starego" Agroplusa. Zdążyłem się już zapoznać z prospektem, ja wszędzie mam napisane ze 310 ma 60 KM i taką też moc podawał mi przedstawiciel handlowy.

 

czyli w niemieckim prospekcie piszą co innego a w polskim też co innego chyba sie jescze co do mocy nie dogadali, a tak między nami ja też zdecydowałem sie na ten model, znaczy sie jest wpisany we wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0

Dokładnie tak jak piszesz @Bobek_Farmer. Na polskich stronach nie ma nic o nowym Agroplusie za to jest tylko o nowym R2, czyli to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

 

 

@Ferdek07 jak zwykle widzisz problem tam gdzie go nie ma. ;P

oj tak Ty nie masz tego problemu, ja codziennie oglądał ten srebrny "ryj" w wydaniu wiekszego modelu to troche dziwnie dla mnie wygląda ta r2, ale musisz przyznać że nowe r2 jest ładniejsze od nowego agroplusa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

a ile za takie cacko kosztuje? moze sie ktos orientuje, szczegolnie z silnikiem 60 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

oj tak Ty nie masz tego problemu, ja codziennie oglądał ten srebrny "ryj" w wydaniu wiekszego modelu to troche dziwnie dla mnie wygląda ta r2, ale musisz przyznać że nowe r2 jest ładniejsze od nowego agroplusa!!!

 

ale to był największy r2 a mniejsze wyglądają tak samo jak agroplusy a to dowód na to r2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0

Dokładnie to samo miałem na myśli... Eee tam, w rzeczywistości myślę, że będzie się fajnie prezentował i chodził bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z całej trójki to Dorado ma najbardziej skopany przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

A ja miałem mieć 15 września i jak go wzięli do Bednar na targi to tylko mogę te setki zdjęć z kliientami oglądać a nie traktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0

Aaa widzisz, a już się bałem, że ten w Bednarach to mój był... Tak na poważnie to mi tłumaczą to opóźnienie zmianami konstrukcyjnymi w porównaniu ze starymi Agroplusami. Niby ma być do końca miesiąca... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Może ma ktoś cennik dodatkowego wyposażenia do agroplusa, same lub laborghini?? Insteresuje mnie szczególnie model o mocy 66KM

 

Coś takiego:http://www.allegro.pl/item784657763_same_deutz_fahr_lamborghini_r2_66_nowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek4x4    0

@CarnyBrat1, @jankris Napiszcie ile wasze Df kosztowały (przy jakim kursie euro), jakie wyposarzenie, chce porównać z NH seri T4000.

A może, ktoś wie ile kosztuje NH T4020 i T4030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiu12347    0

Panowie, czyli nie ma tych agroplusów 70 KM:/?? a macie moze porównanie wyglądu, wymiarów miedzy AgroPlusem a NH t4000? Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0

70 km nie maja nowe Agroplusy a wymiarów nie znam ich...

 

EDYCJA

 

Mam już ten ciągniczek, fajna sprawa, ładnie się prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj