bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

19seba    12

Byłby ktoś chętny na czosnek bez skórki na sadzenie ? Nie wyrobiłem sie w tym roku z harnasiem przez te deszcze a zdrowy jest i duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrarj455    7
9 godzin temu, 19seba napisał:

Byłby ktoś chętny na czosnek bez skórki na sadzenie ? Nie wyrobiłem sie w tym roku z harnasiem przez te deszcze a zdrowy jest i duży

W jakiej cenie masz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s4lim3    7
Dnia 30.07.2023 o 00:38, 19seba napisał:

Byłby ktoś chętny na czosnek bez skórki na sadzenie ? Nie wyrobiłem sie w tym roku z harnasiem przez te deszcze a zdrowy jest i duży

Podeślij na priv zdjęcia i cenę 

Ktoś z forum Arkusa albo lubasze w normalnej realnej kasie ma? Na początek po 5 tyś szt. W sumie harnaś też :) na brudno

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ftl    17

Ma ktos zdrowego harnasia z okolic Jędrzejowa (swietokrzyskie)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam sprzedam czosnek do sadzenia z aktualnymi badaniami na nicienie i fuzarioze,wystawiam fakturę VAT wysyłam paleta i dowożę większe ilości ceny 4,5-5cm 50gr 5-5,5cm 70gr 5,5-6cm 90gr 6-6,5cm 1,10 6,5-7cm1,30 7+cm 1,50


ftl napisał:

Ma ktos zdrowego harnasia z okolic Jędrzejowa (swietokrzyskie)? 

proszę dzwonić 573194760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19seba    12
10 godzin temu, s4lim3 napisał:

Podeślij na priv zdjęcia i cenę 

Ktoś z forum Arkusa albo lubasze w normalnej realnej kasie ma? Na początek po 5 tyś szt. W sumie harnaś też :) na brudno

Nie można wysłać do ciebie wiadomości , podaj jakiś kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis    8
Dnia 4.08.2023 o 07:15, porosdawid000 napisał:

Witam sprzedam czosnek do sadzenia z aktualnymi badaniami na nicienie i fuzarioze,wystawiam fakturę VAT wysyłam paleta i dowożę większe ilości ceny 4,5-5cm 50gr 5-5,5cm 70gr 5,5-6cm 90gr 6-6,5cm 1,10 6,5-7cm1,30 7+cm 1,50

 

proszę dzwonić 573194760

 

To cena za oczyszczony czosnek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taho56    8

ja sadziłem juz 25 listopada ostatni kawałek 0,25 h, był troche pozniej, plon tez dobry. tyle ze trafiłem ze praktycznie do konca grudnia nie było mrozów wiec sie ukorzenił. wiec tutaj loteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goraj555    8

Ma ktoś z was chwastownik z palcami? myślę kupić taki tylko pytanie czy może wisieć na łańcuchach czy lepiej na tulejce , ktoś coś jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279
9 godzin temu, goraj555 napisał:

Ma ktoś z was chwastownik z palcami? myślę kupić taki tylko pytanie czy może wisieć na łańcuchach czy lepiej na tulejce , ktoś coś jakieś doświadczenia?

mam chwastownik klomza 2 polowy 3m jestem bardzo zadowolony robi robotę tylko trzeba czesto jezdzić u mnie jest na łancuchach i jest ok bo jak jest czosnek mały wiosną a zieia sypka to jedzie się tak że ledwo dotyka ziei a potem można niżej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszbyk    59

Jak by ktoś potrzebował to sprzedam czosnek harnaś różny kaliber około 2-3 tys sztuk. Cena do dogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499
19seba napisał:

Byłby ktoś chętny na czosnek bez skórki na sadzenie ? Nie wyrobiłem sie w tym roku z harnasiem przez te deszcze a zdrowy jest i duży

Napisz na priv jak masz jeszcze ten czosnek bo z aplikacji nie można wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19seba    12

micgal39533    chyba masz pełną skrzynkę  bo nie można wysłać wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajkot    0

witam.czy ktoś świadczy usługi łupania czosnku do sadzenia .proszowice +50km.oraz sadzenia czosnku sadzarka .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajkot napisał:

witam.czy ktoś świadczy usługi łupania czosnku do sadzenia .proszowice +50km.oraz sadzenia czosnku sadzarka .pozdrawiam

zadzwoń 573194760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupię czosnek odpadowy przemysłowy z polskiego czosnku każde ilości cena 3zl/kg płatność gotówką odbieram własnym transportem wystawiam faktury VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do zaoferowania państwu usługi sadzarka 3 rzędowa firmy JJ Broch -Sadzarką tą można sadzić czosnek (ozimy i wiosenny) cebulę dymkę lub bób. -Możliwość zmiany gęstości sadzenia i rozstawu rzędów. -Możliwość wystawienia faktury VAT -Usługi na terenie całej Polski. -Cena do ustalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj