bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

Kamolik    0

Witam a od jakiego kalibru można sprzedać przemysłowy i jak najlepiej go naszykowane bo zebrałem wszystkie nawet nie wyrośnięte 2 cm.Macie dobrego klienta na taki,mam koło 1,5 tony takiego do 3,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzab    7

Najlepiej to obrać na biało taki kaliber i sprzedać w miarę dobrze bo tak to grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279
Dnia 11.07.2021 o 19:50, Blend999 napisał:

Chciałbym zapytać, czy macie do polecenia jakiś skup/handlarza z okolic Małopolskiego/Świętokrzyskiego który skupuje czosnek Harnaś. Zależy mi oczywiście na konkurencyjnej cenie. W tym roku mam jak już pisałem pierwszy raz czosnek i nie mam jeszcze kontaktów. Za każdy post dziękuje.

605219172 zadzwoń kupuję małopolska świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro05    11

Jakby ktoś szukał czosnku to mam 5-6 i 4-5 problemów z niszczykiem nie było więc można przyjeżdżać z mikroskopem xd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blend999    0
Dnia 27.07.2021 o 10:57, grys napisał:

605219172 zadzwoń kupuję małopolska świętokrzyskie

Bardzo dziękuje za ofertę ale aktualnie już znalazłem kupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis    8

Witam. Z racji zwiekszenia arealu bede szukal sadzeniaka. Wstepnie bede potrzebowal okolo 1tony sadzeniaka w kalibrze 5-6.5 (mix) okolo 16-15tys glowek na brudno. 

Jesli posiadasz takowy czosnek, nie musi byc taka ilosc od razu. To daj znac, ale warunek jest ze najpierw chcial bym kupic 100-200glowek aby obejrzec towar i sprawdzic zdrowotnosc. Cene podaje sprzedajacy. Za zdrowy material jestem w stanie godziwie zaplacic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEREDA    4

Sadzicie czosnek bez obornika  na samym tylko nawozie sztucznym ? ja do tej pory dawałem obornik ale może wcale to nie jest konieczne pytam bo likwiduję hodowlę bydła  z przyczyn wiadomo jakich i towar typu obornik też się zlikwiduje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279
4 godziny temu, LEREDA napisał:

Sadzicie czosnek bez obornika  na samym tylko nawozie sztucznym ? ja do tej pory dawałem obornik ale może wcale to nie jest konieczne pytam bo likwiduję hodowlę bydła  z przyczyn wiadomo jakich i towar typu obornik też się zlikwiduje .

Od lat sądzę czosnek tylko i wyłącznie na nawozie sztucznym i jest ok tylko trzeba nasypac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEREDA    4

ok dzięki , a dajesz azot na jesień , wyczytałem ostatnio że siarczan amonu jest dobrze zastosować na jesień przed sadzeniem do tej pory azotu na jesień nie stosowałem , nawet jak robili mi analizę gleby i nawożenie to na jesień nie kazali dawać azotu

Edytowano przez LEREDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel213333    23

Sprzedam sadzeniaka harnasia kal 5.5 do 6 cm. Zostalo mi go juz 1200 szt. Cena 1.2 zl szt. Tel 723 644 899. Mozliwa wysylka. Lubuskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s4lim3    7

Jak by ktoś miał czosnek ruski / Szerokolistny w kalibrze od 4cm i chciał sprzedać to proszę o info w wiadomości jaki kaliber i jaka cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250

Sprzedam czosnek kaliber od zestawow do kiszenia do 6+

Sprzedam sadzeniaka Lubaszy oraz sloniowego (znajdzie sie tez harnas, ornak i huzar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel213333    23

Kupie 1000 szt harnasia do sadzenia. Kal5,5. Propozycje na priv lub sms 723 644 899. Do 200 km od glogowa moge dojechac lub wysylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max00    0

Witam na działce po wykopaniu i wysuszeniu mam taki niektury czosnek co może być przyczyną 

20210810_145832.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis    8
Dnia 11.08.2021 o 13:20, pawel213333 napisał:

Kupie 1000 szt harnasia do sadzenia. Kal5,5. Propozycje na priv lub sms 723 644 899. Do 200 km od glogowa moge dojechac lub wysylka

Mam taka sama cena jaak u ciebie kilka postow wyzej. 1.2zl za glowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEREDA    4

Jakby ktoś chciał to mam czosnek bez pędowy ok 1300 główek od 4-cm do 5 cm najwięcej jest główek 5cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteks77    8

Witam,a ja muszę startować od zera całe pole harnasia 40 arów szlak trafił łącznie z ząbkami uzyskanymi z nasion napowietrznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel213333    23

A czemu robak czy choroba grzybowa.  Duzo osob dzwonilo w tym roku do mnie po czosnek i mowili ze niszczyk cale plantacje zniszczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj