bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

Zibo123123    9

Witam mój znajomy testuje sól w tym roku sypnął ją na zamarzniętą ziemie jaki będzie rezultat trzeba czekać do wiosny.Pozdrawiam Patitek285.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diwad890    10
Patitek285 napisał:

Ktoś stosował sól potasową w czosnku?

sól potasowa zawiera bardzo duzo chlorków ktorych czosnek nie nawidzi jak nie bedzie wystarczajacych opadow do wiosny i nie wypłuka ci tego to bedziesz miał problem z ukorzenieniem sie czosnku bo bedzie przypalac korzenie lepiej zastosuj siarczan potasu chodz cena nie jest przyciagajaca 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patitek285    1

Wiem że czosnek nie przepada za chlorkami  i dlatego wolałem się dopytać(miałem okazję kupić sól w dobrej cenie). W garażu stoi worek siarczanu potasu i czeka na wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinw1981    0
Dnia 14.01.2019 o 17:48, wojtekbaszak napisał:

Zamiast Yary Mila stosuję Polifoska Start z dobrym skutkiem, zarówno w czosnku jak i w ogórkach.

Można  do ciebie napisac prywatna  wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

super pogoda na wymarzanie jest teraz, ja dziś zdjolem wloknine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolego nom słońce i ciepło i może powschodzic o to mi chodzi że potem jak by był duży mróz może byc nie ciekawie ale jak to mówią co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis    8

U mnie już 2 cm nad gleba... Ciekawie się to robi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel213333    23

W tamrmtym roku tak mialem ale mroz byl wiekszy po 17 z wiatre.. to mi harnasia w 70 procentach scielo. Umnie  czosnek 3  cm nad ziemia w drugim kawalku od 5 do 10. Z tym ze ten 3 cm mam przykryty agrowloknina. Moj kolega co tez ma czosnek juz rozsial nawoz wieloskladnikowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

No też słyszałem że już wiosna i jak patrzyłem to niby już na plusie ale z tym to nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
Napisano (edytowany)

wierzyć nie muszę , ale od czytania głupot humor mi się poprawia

Edytowano przez jacek3773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

Dzisiaj w ciągu dnia było 11 a głupoty to Ty masz w głowie, jak jutro będzie tak samo to zrobię zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj